[ deltaz @ 27.02.2007. 09:07 ] @
Postoji mogucnost da mi je neko hakovao nalog na gmail-u i da je su sa te moje hakovane adrese na drugu adresu na Eunet.yu domenu slati da kazhem "sumnjivi" mailovi....

Sad me zanima koliko dugo Gmail i da li uopshte drzhe i chuvaju logove ko je sve pristupao odredjenom nalogu,mailovi koji su poslati i sl na Gmailu i da li ja mogu da trazim da mi stave te stvari na uvid ili ako stvar dodje do suda da li nash sud mozhe trazhiti od Googla dostavu tih podataka?
[ drdrksa @ 27.02.2007. 09:38 ] @
Tesko da mozes tu sta da uradis, a na sudstvo (srpsko) odmah zaboravi ...
[ stevane @ 27.02.2007. 12:22 ] @
Kakav sud, ovo je balkan!
[ Deda_Mraz @ 27.02.2007. 12:50 ] @
Da živimo u nekoj zapadnoj zemlji sigurno bi ti policija za sayber kriminal dosta pomogla, ovako zaboravi na našu policiju i sudstvo...

Inače moguće je da ti je ukradena lozinka za pristup Gmail-u nalogu i da su slati mejlovi na taj eunetov domen. Njabolje je koristiti lozinku sa mešavinom brojeva i slova.
[ aleksandaraleksandar @ 27.02.2007. 16:38 ] @
ako se dobro sećam, ona pozivnicu uz pomoć koje si otvorio gmail nalog, može da ti pomogne.
imaš negde stranicu za prijavljivanje tvog problema, ali će ti onda tražiti tu pozivnicu. probaj da kontaktiraš osobu koja ti je poslala pozivnicu.
[ deltaz @ 27.02.2007. 17:06 ] @
Citat:
Deda_MrazNjabolje je koristiti lozinku sa mešavinom brojeva i slova.


Takvu sifru sam i koristio ali izgleda da je opet doshlo do provale....sumnjao sam da mi je neko ubacio nekog keyloggera i sl. procheshljao sam sistem i sa AV-om,S8D-0m,Ad-Awerom i sa svim ostali shto mi je palo na pamet ali nishta nisam nashao....


Zanima me josh jedna stvar...recimo da su odredjeni mailovi sa eunet adrese poslate na taj moj gmail...pri tome je ceo tekst te poruke koja je slata sa euneta obrisana iz programa outlooka ili thunderbirda(sent items folder) i sl....da li postoji neki nachin da se ti mailovi ako su pisani na istom kompu ponovo vrate da se procitaju i sl...


Takodje josh jedna stvar bilo koji mail koji je poslat sa te moje hakovane adrese i koji je otishao na tu eunet adresu a pritom je nakon citanja obrisan da li postoji nachin i program da ti mailovi vrate? Mislim verovatno postoji ali meni bi trebalo objashnjenje step by step kako bi to ishlo i sl....i odmah da napomenem nemojte misliti da se radi o tome da bih ja sada hakovao samo hocu da znam kako mi se desilo to shto se desilo da bih znao u buducnosti kako da se ponasham i zashtitim....

Citat:
aleksandaraleksandar: ako se dobro sećam, ona pozivnicu uz pomoć koje si otvorio gmail nalog, može da ti pomogne.
imaš negde stranicu za prijavljivanje tvog problema, ali će ti onda tražiti tu pozivnicu. probaj da kontaktiraš osobu koja ti je poslala pozivnicu.


Ja sam gmail pozivnicu nashao na nekom sajtu....da se ubijem ne mogu da se setim sad koji je sajt u pitanju....