[ minak83 @ 27.02.2007. 11:19 ] @
Jedno pitanje! Da li neko zna da li postoji program pomocu kojeg mogu sa kompa slati i primati SMS i videti na kompu ko me zove. Konekcija bi isla preko Bluetooth-a.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 27.02.2007. 15:42 ] @
Pošto nisi napisao/la koji telefon, OS i sl. pretpostaviću da te ovo zanima čisto informativno.

Na Macu za OS X postoji BluePhoneElite kojim se po SE telefonima može raditi svašta, pa i pisati poruke i videti caller ID na ekranu.

Za Windows postoji tuce programa slične namene. Sve zavisi od marke telefona. Idi na Google i traži pored marke svog mobilnog još i write sms i sigurno ćeš naći šta ti treba.
[ Fidel_Castro @ 06.03.2007. 04:43 ] @
Jedan od boljih programa za ovo je RS60 pro, naravno za symbian telefone ... ja ga koristim na nokiji 6680 i odlicno radi
[ mladents @ 07.03.2007. 10:41 ] @
A nesto slicno za s60 3rd?
[ billboard @ 27.03.2007. 07:43 ] @
pa za nokie to sve moze da radi pc suite
[ Windenik @ 05.05.2007. 15:39 ] @
Blootuth je ionako tuta. Infrared je mnogo kompaktibilniji sa novijim operativnim sistemima kao sto su Symbian. Blootuth je dobar po cijeni ali ne i po performansama koje nudi, posebice kada su u pitanju djeca mlađeg uzrasta koja nisu upućena u sve to...
Šta vi mislite? Ali nemojte lupati bezveze odgovore molim Vas.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 05.05.2007. 16:11 ] @
Ja iskreno mislim da ti lupetas i da ili nemas pojma o cemu pricas ili da namerno zezas ljude koji dolaze sa ozbiljnim namerama na forum. Ovo govorim posto sam procitao 6 tvojih poruka za redom, od kojih samo jedna zavredjuje da ostane na forumu, mada i to moze biti diskutabilno ("U potpunosti se slazem sa godnjim postom").

Molim te da se uzdrzis od ovakvih poruka.