[ stanko 23 @ 27.02.2007. 21:37 ] @
Potrebno mi je uputstvo za sony 2100 na srpskom , ako neko zna gde ima ili vec ima molim za kontakt i vise informacija. Hvala

[Ovu poruku je menjao stanko 23 dana 27.02.2007. u 22:57 GMT+1]
[ Misa_exclusive @ 28.02.2007. 09:31 ] @
Ne postoji uputstvo na srskom. ja imam na englesko, u PDF formatu, ali ti to već imaš u štampanoj formi.
[ stanko 23 @ 28.02.2007. 16:18 ] @
da to imam, hvala u svakom slucaju. nesto sam nacuo da postoji hrvatski prevod al ne mogu da ga nadjem.
[ lord x @ 28.02.2007. 20:05 ] @

Pitaj ako te nesto interesuje.
[ stanko 23 @ 28.02.2007. 22:30 ] @
Uf , intresuje me mnogo toga , hvala na ponudi kada budem znao da pitam nesto konkretno poslacu poruku.

Lorx--Tvoje poruke sam nalazio po ovom forumu upravo na temu ove kamere i mogu ti reci da su bas one i prelomile moj izbor.
[ lord x @ 01.03.2007. 18:26 ] @

Drago mi je da je tako.
Mislim da si napravio najbolji izbor.
[ dokidoki2 @ 26.03.2007. 19:07 ] @
- Jedno pitanje u vezi ove kamere za bolje poznavaoce. Ja ovu kameru imam dva meseca super je. Dosta puta mi muzičari ,mislim na one po restoranima ,traže dali mogu zvuk muziku da snimam iz njihovih mikseta. Zanima me kako da se to izvede,i dali je izvodljivo.Kamera ima priključak za dodatni mikrofon, dali preko toga ili?
[ Misa_exclusive @ 26.03.2007. 19:41 ] @
Naravno da može. Samo, ne znam kako je to izvodljivo ukoliko snimaš neko veselja pa moraš da budeš u pokretu. U suprotnom, ako treba da snimiš samo zvuk, i da ne "špartaš" mnogo levo-desno. Samo pazi sa kog audio izlaza uključuješ audio in u kameri
[ lord x @ 26.03.2007. 19:59 ] @

Citat:
dokidoki2: - Jedno pitanje u vezi ove kamere za bolje poznavaoce. Ja ovu kameru imam dva meseca super je. Dosta puta mi muzičari ,mislim na one po restoranima ,traže dali mogu zvuk muziku da snimam iz njihovih mikseta. Zanima me kako da se to izvede,i dali je izvodljivo.Kamera ima priključak za dodatni mikrofon, dali preko toga ili?


Preko tog ulaza, naravno, samo obavezno preklopnik "line/mic" prebaciti na "line", i konsultuj muzičare za signal. Takođe možeš i da ručno regulišeš nivo zvuka, što je bolja varijanta od automatike u situacijama gdje se mogu očekivati veće varijacije nivoa a to je redovno kod žive muzike.