[ protocni bojler @ 28.02.2007. 16:52 ] @
pozdrav svima, dakle potreban mi je neko ko moze da mi da par casova u photoshopu a u vezi skeniranja, obrade skenirane slike u photoshopu i stampanja iste na ploteru na papiru 250gr. dakle ako je neko raspolozen neka se javi na pm i ostavi neki kontakt. samo beograd.
hvala
[ NICS @ 18.03.2007. 11:54 ] @
Par casova ????? nije ni blizu dovoljno jedino ako hoces da radis onako padobranski kao sa ulice. Prica o bojama trazi vremena i vremena da se isprica i da se shvati. Ako si zainteresovan :)
[ Djukic_ @ 26.03.2007. 21:23 ] @
Ako vec znas raditi u Photoshopu pomoc ti nije potrebna! Sedi malo,pokusavaj sam-lako je to. Ako ti bas ne ide nadji neki tutorial a casovi su ti bacanje para jer sve to mozes sam.
[ Milija Patak @ 11.05.2007. 00:57 ] @
sve je stvar praxe....pokusaj malo da istrazujes....videces zanimljivo je....ali ako te to ipak mrzi.....uvek mozes da se obratis virtuelnoj biblioteci na netu....ili pak kupi u nekoj knjizari knjigu sa svim cakama o shopu....
[ NICS @ 19.05.2007. 12:33 ] @
Sada sam video ovu nebulozu od Djukic_-evog posta svaka tebi cast ako odmah znas postotak odredjene boje na slici i naravno korigujes ako uiopste znas o cemu pricam

Ako vec znas raditi u Photoshopu pomoc ti nije potrebna! Sedi malo,pokusavaj sam-lako je to."

Sto se casova tice bitn o je ko ih drzi ako ih drze priuceni sa raznoraznom sertifikatima koji nisu ni smai sigurni sta tacno pricaju samo znaju da to tako treba i drugacije nemogu takvi su specijalisti za uzimanje love. Ako radis pripremu trebalo bi da ti neko ko se bavi pripremom objasni a ne neki samouk pogotovo ako ti kaze da "slika ima tackice" meni je ofdmah jasno ko je sagovornik nazalost ali je tako svako svakom uzima posao zato nam tako i ide.