[ Ivan Dimkovic @ 04.03.2007. 22:51 ] @
Da ne zagadjujem temu "HTC Najtelefoni na svetu" - evo male vesti:

Kao sto mnogi vec znaju, pre neki dan na XDA-Developers forumu je osvanula "cooked" verzija WM6 ROM-a za HTC Hermes - u pitanju je patchovana verzija, dakle - neoficijelna. Najverovatnije se sastoji od WM6 binarnih datoteka sakupljenih sa vise strana - jer se datumi .exe i .dll fajlova razlikuju. Dakle, u pitanju je test verzija - sto znaci da se mogu ocekivati neki propusti tu i tamo.

Ali, sve u svemu - radi. I ne samo sto radi, vec radi izuzetno brzo :)

Evo par screenshotova:



Novi IE i test brzine - izgleda default verzija "odobrava" HSDPA, tako da SetHSDPA nije potreban za mreze koje ovo podrzavaju. Interesantno, "H" znak je nestao i connection manager kaze da je veza 3G/UMTS - iako test brzine jasno kaze da je u pitanju nesto brze :)



Novi start meni.

Tek sam flashovao uredjaj sa ovim tako da jos nisam uspeo da se sa svim poigram - ali po svemu sudeci ovo jeste WM6 - doduse, vrlo "barebone" verzija (bez update/windows live itd...) ali - Office je tu, HTML Messaging je tu.. tako da...

Srecno testiranje :)
[ yolja624 @ 04.03.2007. 23:21 ] @
Posjedujem O2 XDA II i zanima me ako neko zna dal na to mogu da stavim ovaj WM6?

Hvala unaprijed
[ Ivan Dimkovic @ 04.03.2007. 23:26 ] @
Ne verujem da ce ovaj image operativnog sistema da radi na O2 XDA II - u pitanju je znacajno drugaciji hardver (Intel XScale PXA263) - mislim da bi na toj masini pre imao sanse WM6 ROM za HTC Universal koji se pojavio ranije, ali to je veliki rizik da probas posto mozes da unistis telefon.
[ yolja624 @ 04.03.2007. 23:42 ] @
Hvala na expresnom odgovoru.!

sad imam:
Code:

ROM version: 1.60.00WWE
ROM date: 12/03/03
Radio version: 1.10.00
Protocol version: 1337.18
ExtROM version: 1.60.50


Ima li sta novije od ovog ili da ostavim kako jeste?

Hvala
[ Ivan Dimkovic @ 07.03.2007. 12:58 ] @
Izasla je nova verzija (XDA Live 0.2):

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=296126

Ima puno noviteta.... skida se :)
[ nmilosev @ 07.03.2007. 13:30 ] @
Zar ti nemaš Universal??
[ Ivan Dimkovic @ 07.03.2007. 13:45 ] @
Izmedju ostalih ;-)

Elem... WM6 XDA Live se instalirao na TyTN i za sada deluje stabilno - malo kasnije cu testirati i data konekciju.

@edit - Data konekcija radi savrseno (HSDPA je ukljucen i u ovoj verziji, lepo) - kao i ActiveSync (za WM6 je neophodan ActiveSync 4.5 ili Vistin Device Manager)
[ siroce @ 10.03.2007. 01:43 ] @
Nadam se da necu mnogo da se izbrukam ovom porukom, ali - jel ovo moze da se instalira na qtek 9090? (trenutna verzija je 0.20.1)
[ sooloodo @ 20.04.2007. 10:42 ] @
Ivane,

jel ovaj 0.20 trenutno najsvezija verzija ROMa za TyTn i kako se pokazao posto vidim da je datum tvog posta pre mesec i vise dana...

e i ako moze, tj ako te ne mrzi molim te pusti onako korak po korak guide kako se flash-uje TyTn i sta mi sve treba za to da ne bih upucao skroz nov uredjaj

pozdrav i hvala unapred