[ vukvucko @ 13.03.2007. 23:17 ] @
Dosta vremena provodin na internetu(dial-up),kupim 10 sati potrosim pa opet tako ....Video sam ovu ponudu na Verat-ovom sajtu i to je najjeftinije!Svi ostali ISP su mnogo skuplji sto se tice pristupa tokom celog meseca.


E sad ono sto mene zanima jeste da li je i koliko Verat dobar kao ISP?Da li je protok dobar?Da li uvek mogu da dobijem vezu?Da li veza puca?


Ako je neko imao iskustva sa Veratom neka napise.Ako neko koristi uslugu pristupa tokom celog meseca kod nekog drugog neka predlozi.Nisam vezan za Verat samo kazem da je najjeftiniji od ostalih kod kojis sam ja pitao.
[ smsnet @ 14.03.2007. 11:02 ] @

Meni je preko verata protok uvek 0 ( centrala u Nisu, centrala u beogradu ) Probao sam i dva tri razlicita modema.
Prvi put kada sam kod njih platio flat potroshio sam jedva 30min.
[ Tyler Durden @ 14.03.2007. 11:09 ] @
Meni je uvijek zakucan protok ma MAX. Centrala u bgd. Radi odlicno.
[ deki77 @ 14.03.2007. 13:34 ] @
Evo iskustva...
nepuca veza,dobar protok,jeftini paketi...
Ali prvenstveno sve zavisi od centrale.Prošle godine je bilo konst. 33.6kbs
Evo slika..sada na novoj..centrali!!!!

[ Slobodan Milivojevic @ 14.03.2007. 13:49 ] @
Koristim verat.net dialup kao backup... Nikad sa njima nisam imao problema, pre sam ih koristio bas puno... Par godina flat-a za dialup.

Samo 2-3 puta sam imao problema koji nisu trejali duze...
[ bukovski @ 14.03.2007. 15:19 ] @
ima jos jeftiniji tipa 250 din mesecno ITS provajder u nisu
[ fanfon @ 14.03.2007. 15:26 ] @
Smesno je uporedjivati cene dial up flat. Da li je 390 ili 590, to je prakticno svejedno. Glavni racun ti nabijaju telefonski impulsi. Onaj ko je platio 390 moze dobiti 4 puta veci racun nego onaj koji je platio 590. O kupovini sati da ne pricam. To je najskuplja varijanta. Ako vec oces nesto sto je isplativo, onda uzmi wireless...
[ vukvucko @ 14.03.2007. 23:33 ] @
Citat:
smsnet: Meni je preko verata protok uvek 0 ( centrala u Nisu, centrala u beogradu )



Na kojoj si centrali?Koji si broj zvao lokalni ili 042?I da li verat ima 042?Je si skoro isao u Nisu na Verat?



Citat:
bukovski: ima jos jeftiniji tipa 250 din mesecno ITS provajder u nisu



Da li mozda imas njihov broj telefona ili gde su u Nisu?
[ bukovski @ 14.03.2007. 23:40 ] @
ja kad ukucam u google myits dobijem na prvom linku ( za pretrzivanja za srbiju ) ovo : http://www.my-its.net/ dakle dial up 275 din :)
[ vukvucko @ 15.03.2007. 18:27 ] @
bukovski

hvala na informaciji.



Da li je neko koristio usluge ovog ISP?


Hvala svima na odgovorima.
[ medicd @ 20.03.2007. 10:12 ] @
Na beobug.com je 250+pdv a moze i za 100din 14h i to sve sms-om
kalikinformatika daje i 5 sati besplatno za prvo koriscenje i cena je oko 60din za 5h preko sms, a telefon se placa upola lokalnog razgovora(nadam se da ste razumeli) konekcija nije nista losija od ovih opste prihvacenih.
[ bukovski @ 20.03.2007. 14:01 ] @
Citat:
medicd: Na beobug.com je 250+pdv a moze i za 100din 14h i to sve sms-om
kalikinformatika daje i 5 sati besplatno za prvo koriscenje i cena je oko 60din za 5h preko sms, a telefon se placa upola lokalnog razgovora(nadam se da ste razumeli) konekcija nije nista losija od ovih opste prihvacenih.


:) telefon se svuda placa kao lokalni razgovor tj svi brojevi na 042 1 ! isto naplacuju samo neki provajderi lazu tj reklamiraju se kao najjeftiniji, isti slucaj sa 042 2 svi su isti dakle svi su najjeftiniji :)

niski ISP My Its koriste neki od mojih prijatelja i zadovoljni su ( wireless pristup )
[ calexx @ 20.03.2007. 19:24 ] @
Da bude precizno, SMIN brojevi se svuda plaćaju isto, ali je to upola od cene lokalnog poziva pa su u onoj rečenici u pravu. Čak i oni koji se hvale da su najjeftiniji su na neki način u pravu, jeste najjeftinije ali ne kažu da su ostali skuplji. ;)
[ Fairfax @ 22.03.2007. 08:16 ] @
Do uvodjenja kablovskog net-a, korisrtio sam Verat dial-up: na staroj centrali, sa dvojnikom uvek je protok bio 33,6 i veza je bila stabilna, nije se rusila, zaglavljivala itd. Za te pare ja sam bio zadovoljan, ali kao sto su i u predhonim postovima napisali, najvise zavisi od centrale...

pozdrav Fairfax