[ Darko Prelic @ 08.09.2001. 18:18 ] @
Imam regovan domen na networksolutions.com - i kada ho�u da stavim hosting ( do sada je bio forwarding ) on mi ispi�e ovo:

Please enter your name server (DNS) information below. Once you submit this change, you will no longer have access to or be able to sign up for any services that require your domain name to be on Network Solutions' name servers. These include dot com mail®, dot com bizcard®, and dot com forwarding®.

Primary Server: _____________

Secondary Server: _____________

------

I sada, �ta ja da stavim kao primary a �ta kao secondary, ako mi je hosting npr. darx.ventura.vu [209.15.129.133]

Poku�ao sam da kao primary stavim darx.ventura.vu , ali .. prijavljuje neke gluposti. Ovo mi je prvi put da se igram oko ovih stvari tako da.. bez smejanja! ;)

To bi bilo to. �ta da radim?



[ lexus @ 08.09.2001. 18:55 ] @
taj cije hosting usluge koristis bi trebao da ima podrsku za hosting domena, a u sklopu toga bi dobio i informaciju o name serverima koje trebas da uneses u dati formular.
ako to dati host ne podrzava moguce je iskombinovati nesto drugo, npr, idi na jwdx.com i pogledaj sta oni nude. radi se o cistom domain forwardingu, ne bih ti to preporucio, bepslatno je naravno ali zato zna biti i nepouzdano.
[ UroS @ 09.09.2001. 18:19 ] @
haha smeh :))

pretpostavljam da ventura nema dignut named na njegovom DEDIKEJTED serveru

stoga ne mozes staviti te gluposti

zadovolji se forwardingu