[ igor4o100 @ 18.03.2007. 10:37 ] @
trazim tutorijal za izradu menija za restoran.ako neko zna gde ga mogu naci neka pise ovde.ili ako neko zna kako da ga uradim neka postuje ovde...
unapred hvala
Igor
[ NICS @ 18.03.2007. 11:47 ] @
trazim tutorijal za izradu menija za restoran.ako neko zna gde ga mogu naci neka pise ovde.ili ako neko zna kako da ga uradim neka postuje ovde...
unapred hvala
Igor

Tutorijali za tako nesto nepostoje. Tutorijali su vizuelne lekcije za odredjene programe, npr, InDesing, 3D MAX, Photoshop, Premiere, QuarkXPress, Illustrator, Free Hand.... Ovo sto tebi treba je strogo specificno. Tebi treba neki program za pripremu stampe da uradis meni za restoran, recimo InDesign, Corel (preporucujem ti da ga obidjes), Quark, Photoshop.
[ igor4o100 @ 18.03.2007. 12:40 ] @
pa dobro tako nesto
ako ima pisite
[ NICS @ 18.03.2007. 17:37 ] @
Rekao sam ti vec "InDesign, Corel (preporucujem ti da ga obidjes), Quark, Photoshop" instaliraj i uradi. Ili mi posalji sam mateirjal da ti uradim napisi tvoju adresu na private messages za dalji dogovor
[ Djukic_ @ 26.03.2007. 21:05 ] @
Pa brate pokreni jedan od programa sto ti je 'NICS' preporucio i pocni raditi,ako se snalazis u njima! Ja sam ugostitelj i sebi sam napravio menije bez problema! Moze ti cak i obican Word posluziti. Nemoj biti lenj,aktiviraj se malo.