[ henrik @ 18.03.2007. 13:19 ] @
Zanima me da li još neko ima sličan problem. Naime, primetio sam da mi soundcheck nikako ne radi.



Uključen ili isključen, kada puštam kompilacije sa stvarima različitog nivoa jačine zvuka, ne primećujem da su ujednačene.
[ DS_Store @ 18.03.2007. 13:59 ] @
Kod mene radi baš kako treba. Sori man.

Vidi da ti nije uključen i onaj crossfade. Imao sam problem sa tim, doduše samo pod jednim apdejtom verzije 4 ali postojao je.
[ henrik @ 18.03.2007. 14:05 ] @
Ne, nema veze sa crossfadeom. I to mi se redovno dešava, u svakoj verziji. A ne znam gde drugde da gledam :(
[ DS_Store @ 18.03.2007. 16:17 ] @
Tja, da gi 'ebem... A koji ti je to iTunes (kod mene je 7)? Mada nema veze ako kažeš da ti je isto u svakoj verziji :(



Možda da pogledaš Sound preferences...? Otprilike u isto vreme mi se dešavalo da se pod Output Balance sam pomera udesno.
[ henrik @ 18.03.2007. 17:20 ] @
Hm, kada malo mućnem praznom glavom, dolazim do 1 zaključka™ da mi stalno jedna ista stvar od Morisseya pravi problem :) Tj svaki put je ona otpanjena preko svake mere, a ja se baš u tom trenutku setim problema. Sad slušam istu kompilaciju, i ostale stvari su manje-više ujednačene. Bemliga.
[ cikaKosta @ 19.03.2007. 12:53 ] @
Probaj da otvorish pesmu u nekom od audio editora, gde ces moci da vidis jacinu pravog (sirovog) signala bez eq-a.Amadeus ili neki slican program ti moze pomoci.