[ who_nows @ 19.03.2007. 14:28 ] @
Pozdrav!
Zanima me jeli se nekome desilo ako ste zaboravili produziti domenu, te ako je proslo par dana, da vam vas prodavac domena oduzme tu domenu, te da trazi veci iznos od oko 200-500 eura u zavisnosti od posjecenosti, kako bi vratili tu istu domenu u vase vlasnistvo. Unaprijed hvala!
[ kebic @ 19.03.2007. 21:10 ] @
Daj objavi koji je to provajder jer ako je to istina mislim da ga mozes tuziti jer ti imas pravo jos neki period (3-6 meseci) posle isteka domena da produzis zakup.
[ who_nows @ 19.03.2007. 21:23 ] @
Neznam za provider, ja sam zakupio hosting kod lokalnog prodavaca u BiH, te mi je on sredio i .com domenu. On tvrdi da se to desilo, i da se to inace desava ako se domena ne produzi u roku mjesec dana, a ako je dobro posjecena, te da reseller trazi te novce za veci promet , a inace na stranici nema puno multimedije i vecih slika da se postigne tako velik promet. Jeli moguce da je sve to prevara?
Hvala!!!
[ |MilaN| @ 19.03.2007. 22:25 ] @
Chista prevera, proguglaj malo po netu i nacicesh tachna pravila, ti kao prvi registrant, kad istekne domen imash najmanje jedan mesec ako ne i vishe posle isteka domena da ga produzish...
[ inodius @ 20.03.2007. 07:12 ] @
Da, to je sasvim u redu. Imas najvise jedan mesec posle isteka domena a to moze biti i manje i onda moras da platis mnogo vise obicno je to 150-200 eur i to nije nikakva prevara u pitanjui nego samo tvoja greska.
[ Tyler Durden @ 20.03.2007. 08:14 ] @
Upravo kako je inodius rekao. Nisi produžio na vrijeme, domen je preuzeo neko od onih što se bave takvim stvarima i sada ćeš teško doći do tog domena ako ne keširaš nekoliko stotina eura...