[ nesa velickovic @ 19.03.2007. 20:44 ] @
da li ima neko semu, za ometanje tv signala, jer moj komsija po celog dana opici muziku do daske, deli nas samo zid, javite mi
[ ELFI @ 19.03.2007. 22:40 ] @
Ama javili bi ljudi ali kako da se zamere tvom komsiji
dok uziva u muzici...
[ yu1ny @ 20.03.2007. 08:10 ] @
Ma nije komplikovano, ali ni ti nećeš imati tv program, a ni komšije u krugu od 10-tak metara...
[ nesa velickovic @ 21.03.2007. 21:01 ] @
daj ti meni semu,kako on tako i ja, hajde javi te mi p o m o c
[ Pajic28 @ 27.03.2007. 21:10 ] @
Ja sam pre 5, 6 godina ometao TV dnevnik komsiji iz zezancije, oooo davno je to bilo :-))
Proslo leto sam ometao radiostanice, komsija mi se napije pa ostavi muziku po celu noc. Sreca
kada slusa radio, ali kada odvrne kasetu... :-(
[ robertcer @ 11.04.2007. 10:27 ] @
Jel moze meni neko poslati tu semu za ometanje tv prijemnika ili stuba? I ja imam taj problem u stanu nocu kada komsija navrne muziku preko stuba do daske, ne moze sestrina mala da spava koja ima tek 2 godine... pomagajte ljudi! problem je ozbiljan! Vec sam sve probao, cak sam mu i pretio ali dzaba, kad je neko lud onda je lud...
Unapred zahvalan!!! moj mail je: [email protected]
[ mikroelktronika @ 11.04.2007. 12:44 ] @
Teško bogami ako komšija pušta muziku sa nekog medija (traka, cd, dvd itd).
[ sumaherc @ 16.04.2007. 01:30 ] @
trebas da izracunas mali fm oscilator koji radi na frekvenciji tog programa koji tvoj komsija slusa KADA TO URADIS UMESTO DA NAPAJAS OSCILATOR IZ BATERIJE ZAKACI GA NA NEKI ADAPTER KOJI NEMA PEGLANJE NAPONA{BEZ ELEKTROLITA } ..PROBAJ PA JAVI REZULTATE!!!!!
[ Vladokv @ 16.04.2007. 08:19 ] @
Napraviš jedan veliki E.M.P i središ celu zgradu na duže vreme
[ mikroelktronika @ 16.04.2007. 10:17 ] @
TV signal je AM, a ton FM
[ shonex @ 18.04.2007. 10:32 ] @
Mislim da ovaj problem imaju svi normalni ljudi okruzeni nenormalnim polusvetom, narocito u zgradama ! Cini mi se da bi jedan jammer koji bi se uvlacio u bilo kakav NF stepen bio spas protiv svakolikih idiota koji su svoje planine i zaseoke (cast normalnim ljudima koji zive po istim krajevima) spustili u gradove.

E, sad, kako to realizovati ?? Cini mi se da je jedini RF koji se sa uspehom uvlaci gde stigne, onaj od mobilnih telefona (sigurno ste sto puta primetili kako cak i cisti NF stepeni podivljaju kada se se mob. domundjava za mrezom ili prima SMS). Znaci, ako neko ima bilo kakvu semu koja bi to replicirala neka pomaze :) Mozda bi cak i neki matori mob. ali sa externom ultrausmerenom antenom okrenutom ka problematicnom 'mediju' odradio posao, na nekoliko metra rastojanja. Jedino bi ga trebalo naterati da stalno cicnculira sa mrezom.

Ima li jos neka ideja ? Mozda neki jak predajnik + usmerena antena + modulisano sumom. Ja sam malo zardjao sa RF-om, ali neko mozda ima neko resenje.
[ virtualx @ 20.04.2007. 22:35 ] @
a sta ako je kablovska a ne antena.
imali pomoci u tom slucaju.
[ komaratz @ 25.04.2007. 19:14 ] @
Budi glasniji od komsije. :)