[ ClocEr @ 20.03.2007. 02:09 ] @
Pre neko vece gledam TV i vidim onu debilnu reklamu za mt:s 3G. Obzirom da je totalni debilizam ono o cemu pricaju, iznerviram se i onda ih pozovem i kazem da imam kod njih prepaid broj i da hocu da predjem na postpaid da bih mogao da igram countera, jer se kao, mnogo palim na tu igru. I sad ja pitam njih kako se to igra? Da cujete lika - "tut, mut, ovo ono, zovi 733 (ili tako nesto), oni su tehnicka podrska za 3G". Nije me mrzelo, pa ih pozovem i ista stvar - "tut, mut, ovo, ono, to jos ne radi, nisu jos stvoreni tehnicki uslovi". A ja ga pitam pa koji djavo ga reklamiras kad ne radi? Jel' ovo jos jedan nacin da prevarite ljude da predju na postpaid? Ili ste totalno nesvesni cinjenice da ono sto reklamirate nema veze sa realnim zivotom? I tek on meni - "hvala na pozivu, prijatno" i spusti mi slusalicu. Hehe

I posle toga sam pustio pricu u drustvo i znam da ih je zvalo bar jos 50 ljudi da ih pita isto pitanje. A zvao sam i ja jos par puta poslo toga. Mislim da bi bilo pametno da se i ljudi sa foruma ukljuce u ovo prozivanje, sve dok ne skinu reklamu sa TV-a.
[ Jagnjeca brigada @ 01.04.2007. 14:26 ] @
Teoretski ti mozes da igras Counter, ali bi mnogo kosalo ako server nije kod njih tj. ako ne mozes da mu pristupis preko apn Mondo :)
[ ClocEr @ 01.04.2007. 23:34 ] @
Iduci tom logikom, teoretski, nas dvojica bismo mogli da odemo na Mars, jedino nam treba svemirski brod.