[ fenomen @ 02.07.2003. 21:05 ] @
Nedavno sam nabavio neki CD sa nekim programom za ubacivanje melodija i logo-a u svoju Nokiju3330 ali imam jedan mali problem.PC i mobilni povezujem sa FBus kablom i bez problema mogu da posaljem meldiju na mobilni ali problem je u tome sto svaku sledecu koju posaljem na mobilni znaci brisanje za prethodnu a kad udjem u meni od mobilnog jednostavno tu melodiju(oznacena kao VisualGSM)ne mogu da posaljem na neku drugu nokiju jer nema te opcije za slanje samo na toj melodiji dok ostale koje sam dobio preko mobilnog mogu da posaljem dalje.Konkretno me interesuje na koji nacin mogu da izbrisem te melodije i da ih imam vise poslate sa PC-a.I da li se mogu izbrisati one fabricke koje su vise nego bezveze.Drugi problem mi je sto kad posaljem LOGO(sliku)iz tog programa ili onu koju sam napravim vidim je na svom telefonu ali samo par sekundi i posle mi se pojavi ona koja je prethodno bila i te slike koju posaljem sa PC-a jednostavno nema tamo gde mi stoje sve ostale slike.Sve ovo prvi put radim i zato razumite moje neznanje i unapred zahvaljujem svakome od vas na bilo kakvoj pomoci a ako vama treba neka pomoc u vezi digitalne televizije rado cu vam pomoci.
I jos jedno pitanje za kraj ovog posta.
Da li ima neki besplatan editor na netu koji bih mogao koristiti za ubacivanje melodija i slika u nokia mobilne sa tim kablom koji imam(fbus daten kabal)..
Pozdrav
[ aleksm @ 03.07.2003. 01:20 ] @
Za ubacivanje melodija, slicica i sl. koristi Logo manager. Ako zelis da brises vec postojece melodije i ubacis neke svoje probaj sa PPM Edit (ali ti za to treba flash kabal).
[ fenomen @ 03.07.2003. 21:23 ] @
Ima li neki link gde moze da se skine logo manager bez placanja,na google sam probao ali sve neki neodgovarajuci linkovi.
Unapred hvala
[ mantun98 @ 03.07.2003. 22:30 ] @
Ostavi svoju E-mail adresu ako imas na njoj bar jos 600 KB slobodnog prostora i dobices Logomanager.
Pozdrav
[ fenomen @ 03.07.2003. 22:45 ] @
Ma skinuo sam sam ja Logo manager 1.29 i crack (cak tri razlicita)ali nijedan nije odgovarao pa sada kad radim neki logo a tim manager-om uvek imam u uglu "Demo" pa ako neko ima siguran crack za 1.29 verziju neka posalje na
[email protected]
Unapred hvala a mesta na HD ima koliko hoces....
[ mantun98 @ 03.07.2003. 23:06 ] @
Ja imam verziju 1.28 i crack koji je kod mene odradio i pod ME i pod XP-om i skino taj demo znak iz ugla. Da li funktionise i za v1.29 ne mogu ti rec. Ako hoces poslacu ti ovu svoje verziju sa crackom.
[ francuz @ 03.07.2003. 23:30 ] @
E moj fenomen , presao si sa kartica na gsm :))
Ja koristim verziju 1.29 i evo prikacicu crack pa izvolite .
Pozdrav
[ fenomen @ 05.07.2003. 21:50 ] @
Hvala svima na pomoci,uspeo sam da krekujem 1.2.50 verziju i polako cinim svoje prve korake.Sa slikama vise nema problema ali kod ubacivanja melodija ide malo teze.Ubacim ja melodiju ali kad hocu sledecu da ubacim(ima 7 destinacija)jednostavno ne ode na telefon mada u meniju mi stoji da je stigla poruka koja se ne moze procitati,videti i pise kao posiljaoc samo 111
Ali resicu i to polako mada bi mi neki savet usparao vremena.
Hvala na pomoci svima i da svi lepo provedete leto..
P.S. Francuz.......ma nisam presao sa digitalije na telefone nego jedino hocu da ubacim neku melodiju i sliku na mobilni...
[ gojnik @ 05.07.2003. 22:00 ] @
Možete da skinete LogoManager v1.3.0 zajedno sa crackom na http://www.gsmstudio.co.yu .