[ MMX @ 21.03.2007. 18:29 ] @
Problem je sledeći... Kada povežem stari iBook na surround, sve savršeno radi, ali kada na isti surround povežem MacBook Pro, zvuk je dosta tiši i puno lošijeg kvaliteta. U čemu može biti problem?
[ Borko Savic @ 21.03.2007. 18:59 ] @
u mac booku pro


proveri kontakte i softverski deo (kako je podešena jačina na svim mestima gde može da se podesi i sl.)
[ MMX @ 21.03.2007. 19:40 ] @
Pa nemaju baš neka softverska podešavanja osim jačine zvuka. Ima i par efekata i to je to.
[ Marko Lisinac @ 22.03.2007. 13:08 ] @
Možda je Borko u pravu

Isto i kod mene, nije drasticno, ali može dobro da se oseti razlika između iPod-a i MBP-a povezanih na iste zvucnike..

[ MMX @ 22.03.2007. 18:56 ] @
Pošto MBP ima, pored analognog, i digitalni izlaz, da li ga je neko povezivao na ozvučenje koje ima digitalni ulaz? Kakav je kvalitet zvuka u tom slučaju? Možda sam se ja istripovao u vezi svega jer na kućnoj mašini imam SB Live! 5.1 Digital, pa mi je onda ovo na MBP katastrofa, ali opet...
[ calimero @ 25.03.2007. 12:31 ] @
mislis na PCju koristi SB Live preko analognih izlaza? i tebi to dobro/super zvuci?
[ PPZ @ 25.03.2007. 20:31 ] @
Citat:
na kućnoj mašini imam SB Live! 5.1 Digital,


Kao sto je rekao.Predpostavljam da koristi COAX DIGITAL OUT izlaz sa karte.U tom slucaju se ne koristi sound processor kartice, vec pojacala.Zato mu i zvuci katastrofalno analogni izlaz sa MacBook-a.

@MMX , povezi laptop putem digitalnog izlaza na svoj sistem i imaces isti kvalitet zvuka.Moguce je jedino da imas neznatnu razliku u jacini, ali to se moze podesiti, ja mislim....