[ radoicas @ 25.03.2007. 09:40 ] @
Postovani imam jedan za mene jako veliki problem. Naime kupio sam karticu GV 650 da bih je mogao instalirati u jednom objektu i iz drugog putem Remote Controla vrsiti nadzor. Napominjem da u oba objekta imam instalirane ADSL modeme sa 256KB/S uploada. Problem je u tome sto moj provajder ne dozvoljava fiksne IP adrese, osim iznajmljenih linija koje su 500EUR mjesecno. Kako mogu da rijesim ovaj problem i ako mi mozete ukratko opistai postupak? Hvala!
[ fade @ 26.03.2007. 20:23 ] @
khm , registrujes se na afraid.org ,na tvoju masinu pointas neki host koji registrujes npr. moja.masina.com i tako pristupas istoj , naravno ti instliras sebi neki software ,tako uradis i na istoj , i valjda bi sve to radilo ,zaboravio sam kako to vec ide....
[ radoicas @ 27.03.2007. 08:37 ] @
Hvala na odgovorima, pokusacu da nesto napravim.

Izvinite ako sam napravio neku gresku ili vise njih prilikom postavljanja teme...
[ djricky @ 27.03.2007. 17:20 ] @
takodje, www.dyndns.com i www.no-ip.com
[ boxi @ 26.04.2007. 12:26 ] @
geovision ima svoj dns ***.dipmap.com
[ WindRaider @ 12.08.2007. 14:49 ] @
... tačno boxi, registruje se account na GeoVision-ov "DDNS" iz same aplikacije, samo je vrlo bitno podesiti (odnosno pokrenuti servis, štikliranjem u samoj aplikaciji) i ukoliko se prolazi kroz ruter iza koga ima više računara u mreži, mora se postaviti ili Virtual server ili port-forwarding... za određeni port i tek tada će da radi.
A radiće i sa bilo kojim DDNS-om, koji su i ostali pominjali: no-ip, dyndns itd...

Pozdrav
[ jovmile9 @ 16.03.2010. 03:15 ] @
Pozdrav. Imam problem nikako da nađem rešenje.Imam karticu GeoVIsion 650 sa BNC ulazima u kompjuteru i kameru JVC TK-C720E,komp mi nije nešto jak, i nikako nemogu da nađem neki drajver na netu ili softver za tu kombinaciju da bi dobio bilo kakvu sliku pa ako neko ima znanje gde mogu da nađem to što mi treba na netu i da preuzmem bio bih mu zahvalan a može i neki savet.Hvala.