[ billboard @ 27.03.2007. 07:40 ] @
Neki dan sam si kupio n80 i sad ne znam neke dobre stranice di mogu naci besplatne aplikacije, teme itd.
Tra~io sam ja na googlu al on mi nadje uvjek neke ljeve stranice di se aplikacije naplacuju.
[ Pici man @ 27.03.2007. 09:28 ] @
Šta kažeš - niko ne deli džabe aplikacije?!? Pa normalno da ih ne dele, niko ti ni telefon nije poklonio već si isti morao platiti u novcu, tako je i sa aplikacijama. Moraš pružati podršku proizvodjačima istih kroz licenciranje tj., plaćanje jer je neko uložio intelektualni i na kraju fizički trud kako bi takva aplikacija uopšte postojala i funkcionisala na tvom telefonu.
Ako si imao love za kupovinu telefona, ne vidim razloga da nemaš i za aplikacije. Ovde je zabranjeno davati linkove ka bilo kakvim "warez" sadržajima, samim tim, pročitaj prvo pravilnik foruma!
[ rmilosh @ 27.03.2007. 09:44 ] @
ma ima svega...
ja sam npr. sakupio oko 1,5GB tih programcica, igrica itd...

Use the SEARCH, Luke!!!
[ Pici man @ 27.03.2007. 11:00 ] @
Citat:
rmilosh: ma ima svega...
ja sam npr. sakupio oko 1,5GB tih programcica, igrica itd...

Use the SEARCH, Luke!!!

Hehe, daj smanji malkice, bar na maksimum 400Mb sa svim podverzijama aplikacija izdatih do sada, pa svim igricama i na kraju svim Java aplikacijama i igricama koje rade na S60 v9.1!;)
Jedino ako u tih 1.5Gb ne računaš i GPS mape za TomTom?!?
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 27.03.2007. 13:07 ] @
I po koji Severinin filmić, a? :) Šalimo se. Verovatno je čovek mislio giga i po za Symbian uopšte.
[ Pici man @ 27.03.2007. 14:37 ] @
Zaboravili smo teme za OS verzije 9.1 koje su sve negde oko 1 i "kusur" mega(strašno), tako da i one povlače masivnost arhive .... tu je i "Ševe" hehe ... pa razni klipovi ako su izračunati .... možda i dostigne toliko?!? ;)
Ipak je mnogo verovatnije da se radi o giga i po za Symbian uopšte! ;-)
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 07.04.2007. 13:36 ] @
Molim vas bez piraterije. Pročitajte Pravilnik i Tačku 14.