[ FREEMAN II @ 06.07.2003. 04:21 ] @
Da li neko ima crack za Winddp 5.o?
[ Mensur Sabic @ 08.07.2003. 05:13 ] @
Zdravo!
Posalji mi broj diska xxxx-xxxx
ja cu ti vratiti serijski broj.
Uživaj u radu!
[ FREEMAN II @ 11.07.2003. 02:40 ] @
HDD.hex:2A301BF7.
HDD.serij.br:707795959.
Hvala unaprijed.
[ Mensur Sabic @ 12.07.2003. 02:41 ] @
Zdravo!
Username: freeman

Pasword:
AB55-7573-9522-7B0A-A7E3-DC0B-2C43-8666-9FA7-FCDE

Da bi ti sve radilo kako treba na c: disku napravi folder pod imenom Wintesla i u njemu napravi pod foldere kao npr: Nhm-3,Nsm-1 i tu smjesti mcu i ppm.
Vjerujem da to znas ali od viska ne boli glava ali ako ti još nešto treba tu sam.
( Kad budeš upisivao pasword stavljaj i crtice ili koristi copy paste)
UŽIVAJ U RADU!
[ FREEMAN II @ 12.07.2003. 03:17 ] @
Šta da se kaže?
Veliko hvala za jednog veeelikog čovjeka!!!
mislim da sam ovim sve rekao!!!
P.S.Mislim da bi trebalo biti što više ovakvih ljudi na forumu(sa konkretnim potezima) a ne onih koji kao nešto govore u smislu "plati nekom" ili nešto filozofiraju
i prave se pametni a u stvari iz njihovog odgovora se nemože ama baš ništa izvući
korisno.Ponekad mi se čini kao da su u dogovoru sa ljudima koji se profesionalno bave dekodiranjem(serviseri)pa svi njihovi odgovori u stvari liče na jednu dobru reklamu za nekog od servisera gsm telefona.
Mislim da većina korisnika ovog foruma je tu upravo iz razloga da nešto nauči iz naravno konkretnih odgovora a iz
fraza koje neki ljudi nude na ovom forumu nemogu ama baš ništa naučiti.
Ako griješim recite???
Hvala još jednom MENSURE.
pozdrav svim dobrim ljudima.
FREEMAN
[ Mensur Sabic @ 17.07.2003. 09:49 ] @
Zdravo Dejane!
Evo broj za ddp

User:dejan

Pas :1596-0445-8B4D-D797-9196-C90A-452D-2619-9F13-73C6
Uživaj u radu!
[ legija @ 18.07.2003. 02:24 ] @
Ako mislis nekome pokvariti posao, u svakom slucaju ja sam protiv toga.
Ako te zanima nesto konkretno, i ako si u stanju to posteno da naplatis, nije nikakav problem, dobices sve sto se moze dobiti. Ja samo ne volim kada neko radi besplatno., ili za male pare.

Ja licno zivim samo od telefona, i nista ne radim besplatno. Jer, ovo je posao kao i svaki drugi, dakle, normalno da ne volim one koji nesto traze za dzabe.
A, ako budes pametan i taktican, naucices puno, i znanje ces unovciti.


Citat:
FREEMAN II:
Šta da se kaže?
Veliko hvala za jednog veeelikog čovjeka!!!
mislim da sam ovim sve rekao!!!
P.S.Mislim da bi trebalo biti što više ovakvih ljudi na forumu(sa konkretnim potezima) a ne onih koji kao nešto govore u smislu "plati nekom" ili nešto filozofiraju
i prave se pametni a u stvari iz njihovog odgovora se nemože ama baš ništa izvući
korisno.Ponekad mi se čini kao da su u dogovoru sa ljudima koji se profesionalno bave dekodiranjem(serviseri)pa svi njihovi odgovori u stvari liče na jednu dobru reklamu za nekog od servisera gsm telefona.
Mislim da većina korisnika ovog foruma je tu upravo iz razloga da nešto nauči iz naravno konkretnih odgovora a iz
fraza koje neki ljudi nude na ovom forumu nemogu ama baš ništa naučiti.
Ako griješim recite???
Hvala još jednom MENSURE.
pozdrav svim dobrim ljudima.
FREEMAN

[ Mensur Sabic @ 18.07.2003. 03:46 ] @
Nebi želio komentirat ali da je Tesla tako razmišljao i da je sve unovčio što je napravio koliko bi ljudi imalo struju u svom domu.
Budi siguran da sve znanje koje sam stekao u 20 godina rada u elektronici bi rado prenio mlađoj generaciji netko će možda nastaviti tamo gdje ja budem stao.Imali znanje vrijednost ako ga držiš samo za sebe. I imam takav princip da ako dođem na te grane da naplatim od kolege elektroničara tog dana ću se prestati definitivno baviti sa tim poslom.Sjećam se samo te srece kad sam ja prije 4 godine otkljucao prvi Ericsson GA 628 sa programom koji je imao pasword bandit i da je taj momak od mene tražio 500$ za software možda se nikad nebi počeo baviti dekodiranjem pa zbog čega ja nebi nekom pomogao.
A u životu na Balkanu neke se stvari nemogu kupiti za novac.
Ja se izvinjavam ako sam nekog uvrijedio ali uvijek ću pomoći kolegi da preskoči dio koji sam ja prošao i ne uvijek na lak i jeftin način.
Puno pozdrava svim mlađima na kojima svijet ostaje.
[ FREEMAN II @ 18.07.2003. 04:48 ] @
Svaka čast Mensure.Ja se u potpunosti slažem sa tvojim razmišljanjem.
Pošto se i sam već 10-tak godina aktivno bavim elektronikom i znam kroz što sam sve prošao da bih danas mogao da pružim ljudima kvalitetnu uslugu i pomoć iz oblasti elektronike.Slažem se sa tvojim mišljenjem da kolegi koji se bavi elektronikom treba pomoći bio on profesionalac ili početnik u tom poslu.
Šta vrijedi sve to znanje koje sakupi jedan elektroničar koji se čitav život bavi tim poslom ako ga ne prenese na nekog mlađeg koji će to znanje iskoristiti i nadograditi vremenom kroz rad i praksu.
Moje lično mišljenje je da nikom nećeš pokvariti posao jer svaki običan čovjek koji nije elektroničar ne zna šta navedeni pojmovi znače(Winddp5.00) ni čemu oni služe.
Mislim da bi ovaj forum trebao da posluži prvenstveno u edukativne svrhe budućim elektroničarima a ne kao reklama nekim serviserima(gsm) koji žele da zadrže monopol nad tim poslom.
Nemam ništa protiv ni da se neke usluge naplate,ali mislim da nije ni pošteno ni pametno da se za registraciju navedenog programa traži cirka 100Euro.
Samo da se zna da se ovo ne odnosi na "legiju"pošto on nije taj tip- koji je ponovo mislio da sam ja "ovca za šišanje",a par puta me je ošišao do gole kože.
Pozdrav svim dobrim ljudima a naročito elektroničarima!!!!
FREEMAN
[ legija @ 19.07.2003. 02:12 ] @
Cini mi se da ja nisam rekao nista vezano za naplacivanje kolegama.
Ili ipak jesam ? ? ?
Mensure, ja sam pomogao mnogim ljudima, i puno ljudi jos uvijek zaradjuje pare zahvaljujuci meni.
NIKAD kolegi nisam nesto naplatio. Musterijama da, ali kolegama ne.
Samo sam rekao da ne volim kad neko od ovog posla pravi zajebanciju, ja nikome nisam odbio pomoc. Ali, pomoc treba zasluziti.

@Freeman
Jeli ti to tvrdis da sam te ja osisao do gole koze ?
Da li se nas dvojica poznajemo, i ako da, kakav sam "brico"
[ FREEMAN II @ 19.07.2003. 04:02 ] @
Samo da se zna da me Legija nije "ošišao do gole kože",jer neradi se o njemu
već o jednom mom zemljaku iz Bosne,tako da to nebi neko pogrešno protumačio jer
ne bih želio da narušim ugled nekom od kolega pa tako ni njemu.
P.S.Naveo sam i u svom prethodnom izlaganju što se da i vidjeti da se "šišanje"ne odnosi na Legiju.Što se tiče pitanja da li se poznajemo(odnosi se na Legiju)odgovor je ne, a kakav
si "brico"to ne znam pošto još nismo surađivali(poslovali)a što neznači da nećemo
ako imaš šta za ponuditi, naravno po prihvatljivim cijenama.
Pozdrav svim dobrim ljudima.
Freeman
[ legija @ 20.07.2003. 00:53 ] @
Hehe, daj, nazovi, imas moj broj na PM.