[ epitaph @ 01.04.2007. 03:28 ] @
Koristite li www.google.com/a/ za email ? Ja ga koristim vec tri mjeseca i prezadovoljan sam, do 100 naloga svaki po 2GB itd.. jednostavna administracija.
Najvaznije od svega je da od kako koristim ovaj servis preko svog domena nemam spam poruka, 99% spama vise ne dolazi iako mi je email vidljiv i dostupan paucima na sajtu.

P.S. za 50$ godisne moguce je dobiti i 10GB, garantovani 99,9% uptime, teh. podrsku itd..
[ ognjenm @ 04.04.2007. 11:30 ] @
Koristim ja vec par mjeseci i prilicno sam zadovoljan, jedino ponekad nije moguce skinuti postu preko pop3 jer nesto zaglupi dok se ne ulogujes preko web-a. Mada se bojim da sad kada su poceli naplacivati ne bude vecih ispada kako bi ljudi prelazili na placeni nalog. Mada je po meni 50$ po nalogu preskupo.
[ ognjenm @ 04.04.2007. 11:34 ] @
E da ako sam dobro primjetio nije moguce vidjeti attachment-e direktno iz mail klijenta vec moras da ides na web, sto je veliki minus.
[ epitaph @ 04.04.2007. 15:40 ] @
Citat:
ognjenm: Koristim ja vec par mjeseci i prilicno sam zadovoljan, jedino ponekad nije moguce skinuti postu preko pop3 jer nesto zaglupi dok se ne ulogujes preko web-a. Mada se bojim da sad kada su poceli naplacivati ne bude vecih ispada kako bi ljudi prelazili na placeni nalog. Mada je po meni 50$ po nalogu preskupo.


Istina, zna se desiti povremeno problem sa pop3, ali ne traje dugo, vec nakon par sekundi proradi kako treba. Nemislim da ce to biti sve cesce, mislim da ce ici na bolje - ipak je ovo jos sve u beta fazi. Nema razloga da vrse pritisak na nas koji koristimo "Free" servis, svejedno bi koristio gmail i i dalje imao email od 2GB.
50$ nije puno za email od 10GB, sa garantovanih 99,9 uptime (BEZ SPAMA), jest da trenutno nemam pare koje bih dao za to
Citat:
ognjenm: E da ako sam dobro primjetio nije moguce vidjeti attachment-e direktno iz mail klijenta vec moras da ides na web, sto je veliki minus.


Nije istina, attachment mozes normalno preuzeti i pregledati u email klijentu, to svakodnevno radim.
[ bastijan @ 16.04.2007. 01:21 ] @
Koristim od pocetka dakle duze od godinu dana i radi perfektno.
Stavise preporucio sam ga svim klijentima i gde mogu zamenio MX record:)

I vise sam nego zadovoljan.

Cak sam i odbacio sve email klijente i presao potpuno na gmail :)
[ D.i M.e @ 16.04.2007. 13:01 ] @
Imam jedno pitanje za vas: da li i vi vidite reklame sa strane kao mi obični korisnici Gmaila?
[ epitaph @ 16.04.2007. 14:47 ] @
Da reklame se normalno prikazuju kao na gmail-u. Sve je potpuno isto.
Evo ti link da uporedis placeni paket i obicni paket.
http://www.google.com/a/help/intl/en/admins/editions_spe.html
Jednio sto sa gmail-a nikad nisam uspio poslati email na @teol.net mailove (uvijek mi je vracao email sa porukom SPAM), a ovako sa svog domena to normalno odradim.