[ Gameyus @ 07.07.2003. 12:42 ] @
Gameyus Interactive, game developer tim iz Beograda, trazi talentovanog C++ programera za poziciju junior programera. Idealni kandidat treba da odlicno poznaje objektno orijentisano programiranje, da ima solidno znanje matematike i iskustvo u timskom radu.

Neophodno je:
- da imate najmanje 5 godina iskustva u C++ programiranju
- da ste strastveni igrac igara sa velikom zeljom da programirate igre
- da imate mogucnost da radite puno radno vreme

Prednosti:
- iskustvo u pravljenju Win32 aplikacija (poznavanje Microsoft tehnologija)
- iskustvo u programiranju klijent/server aplikacija
- poznavanje skript jezika
- programiranje 3D grafike

Poslati pratece pismo i rezime na [email protected]
[ mladenovicz @ 07.07.2003. 12:56 ] @
Citat:

za poziciju junior programera


Citat:

- da imate najmanje 5 godina iskustva u C++ programiranju


NO COMMENT
[ leka @ 07.07.2003. 14:16 ] @
Covek nije precizirao kakvog iskustva - ne mora da znaci da misli na profesionalni rad.
[ filmil @ 07.07.2003. 14:25 ] @

Još jedno potpitanje: zašto neko ko pravi igre mora i sam nužno da bude strastveni igrač? Verujem da je razlog očigledan ali mi ta očiglednost nekako stalno izmiče pa bih molio za objašnjenje.

f
[ mladenovicz @ 07.07.2003. 14:32 ] @
Citat:

Covek nije precizirao kakvog iskustva - ne mora da znaci da misli na profesionalni rad.


Stric mog prijatelja 10 godina se bavi accessom i VBom, a i dalje pojma nema
Ali valjda ako se trazi programer, podrazumeva se da je u pitanju profesionalno iskustvo.

A i sta bi se podrazumevalo pod 5 godina neprofesionalnog iskustva ?
[ Reljam @ 07.07.2003. 20:23 ] @
Citat:
filmil:Još jedno potpitanje: zašto neko ko pravi igre mora i sam nužno da bude strastveni igrač? Verujem da je razlog očigledan ali mi ta očiglednost nekako stalno izmiče pa bih molio za objašnjenje.
Ne. Pravilo (barem ovde) je da ne mora, ali pomaze. Bitnije je da neko bude stastven programer i da ima 'passion' za tehnologiju.