[ gh0st @ 07.07.2003. 12:51 ] @
e zanima me postoji li koji program kojim mogu slusat pismu i prije nego sta se skine s neta ....
Znaci kda skidam standardno preko browsera ..??
[ B o j a n @ 07.07.2003. 13:00 ] @
Ubacis deo koji si skinuo u obican mp3 player.

[ byTer @ 07.07.2003. 15:37 ] @
A i ovi P2P klijenti isto to...
[ caiser @ 07.07.2003. 16:09 ] @
Ako si mislio da slusas pesmu koju skidas preko nekog P2P ili nekog progija za download (DA, FG, i sl.) onda tesko. Zato je wget zakon. :)
[ gh0st @ 08.07.2003. 14:46 ] @
mislim na download iz browsera ,ako se na nekoj stranici nalazi mp3 fajl , ....
ma ja mislin da me ne kužite ...
kad sniman neki falj odnosno downloadam s neta on ga sprema vjerojatno negdje u temp ili je hiden ...a ja neznan di.... kad je u pitanju mp3 ...treba ga cjeloga skinit pa tek onda mogu poslusat .... bar je tako kod ovog standardnog skidanja ..

mislin znan za p2p tipa kazza i to ..al to mi ne treba ,,,,
zanima me di je taj temp privremeni tog mp3 fajla jos ne skinutog ....
[ byTer @ 08.07.2003. 18:22 ] @
E ovo me podseca na situaciju iz filma Hakeri 1 kad oni hakeri traze one fajlove ???
Pa otkuda mi, neko od nas moze da zna gde se nalazi tvoj temp. Imash serch pa pretrazuj!
[ gh0st @ 10.07.2003. 19:40 ] @
cekaj jel iko ode svaca sta ja ocu da kazem ...

ne temp folder nego temp fajla koji se skida ...kako bi se treba nazivat , di ga windows sprema ...znan uvik je to downl495834u58.tmp ili nesto .....
zato pitam ima li program koji ce se ukljucit kao recimo download menager i koji ima tu mogucnost preslusavanja tog fajla prije nego sta se skine ...
[ tOwk @ 10.07.2003. 20:02 ] @
A da probaš u /Windows/Temporary Internet Files/*/????

Mada, mislim da Vindouzi onemogućavaju pristup tim direktorijumima na običan način (i mislim da je nešto više od „hidden“ atributa).

Jedino ne znam zašto ne bi koristio neki program za preuzimanje za koji znaš gde stavlja nedovršene fajlove?
[ caiser @ 10.07.2003. 20:51 ] @
Problem je u tome sto i kada se skida bez i kada se skida sa raznim programima, fajl je obicno u formatu blablatructruc.tmp i nemoguce ih je slusati u bilo cemu. (Naravno ovde ne ubrajam wget kod koga sve moze :)