[ dejan86 @ 07.07.2003. 23:29 ] @
da li postoji neki program i gdje ga mogu naci:Potrebno mi je kao imitacija telefonske sekretarice preko racunara,a takodje da moze da snima razgovore.Ako iko zna neka mi napise!

Pozdrav!
[ msrdjan @ 08.07.2003. 05:43 ] @
Advanced Call Center v5.0
http://www.voicecallcentral.com/
[ annoying_master_c @ 08.07.2003. 21:40 ] @
Mozes i MODEM SPY.


Obozavam taj program, zar nije super slusati razgovor izmedju sestre i njenog decka, a da oni to i neznaju:) nikad se nezna kad mogu izvesne stvari da se iskoriste, za ucene itd.....
[ dejan86 @ 09.07.2003. 00:27 ] @
Znam za modem spy,sa njim sam vec radio,ali bi mi sad dobro dosla sekretarica,svidio mi se ovaj program Active Phone Server.Bas je cool![img]
[ Djomloun @ 09.07.2003. 01:20 ] @
Imaš i SUPER VOICE,nije loš mada modem spy je mnogo jak.
[ Dejan Matijevic @ 09.07.2003. 10:28 ] @
Ima li nešto slično za ISDN?

Koji program se koristi za slanje faxa sa kompa preko ISDN-a?
[ Djomloun @ 10.07.2003. 18:27 ] @
Ja sam slao sa SUPER VOICE-om e sada da li radi sa ISDN-om ne znam.
[ Vesic @ 10.07.2003. 21:06 ] @
Citat:
dark_shark:
Ima li nešto slično za ISDN?

Koji program se koristi za slanje faxa sa kompa preko ISDN-a?


Probaj program Moony ISDN Call Monitor...
Dolazne pozive ocitava bez greske; sekretaricu sam pokusao jednom prilikom postaviti samo za probu (jer tel. aparat ima ugradjenu podrsku za sekretaricu), ali nisam uspio pa mi se nije dalo previse zajebavati oko toga; fax ne koristim tako da za to ne mogu nista reci...
Link: Moony - ISDN Call Monitor.
[ babadroga @ 19.08.2003. 20:41 ] @
Bas vas sve volim kad pricate o programima a niko da kaze de ja to nadjem(na netu naravno)
[ Djomloun @ 21.08.2003. 15:49 ] @
Jesi cuo nekada za Google?
[ kime1 @ 23.08.2003. 04:40 ] @
Još samo da neko napiše,pošto nisam vičan,kako da se to crackuje ili šta već
[ pakar @ 29.08.2003. 07:14 ] @
Citat:
dejan86:
da li postoji neki program i gdje ga mogu naci:Potrebno mi je kao imitacija telefonske sekretarice preko racunara,a takodje da moze da snima razgovore.Ako iko zna neka mi napise!

Pozdrav!


Probaj sa Cheyenne Bitware koji sve to radi a i faks je ima ga na netu i na svakom disku koji se dobije za audio setovanje
[ bencuns @ 30.08.2003. 15:42 ] @
Ovih dana testirao sam mnoge programe za slanje faxa, sekretaricu i slicno. Stose tice ISDNa, zavisi koliko su vam dobri drajveri, posto je kod nekih proizvodjaca CAPI veoma los. Program koji sam odlucio da koristim je RVS COM Plus, a postoji i Lite verzija. Odlican je, mozete snimiti bezbroj razlicitih poruka na sekretarici koje se aktiviraju u doba dana koje podesite, mozete kao poruku importovati bilo koji wav file. Namjestio sam jednu odlicnu poruku na MSNove koje ne koristim pa ako neko hoce da cuje kako zvuci neka nazove na 99387 (0)55 220 336. U svakom slucaju, program je odlican. I kad su u pitanju faksovi, imate opciju schedule tako da faks ode u onoliko sati u koliko podesite, ako necete odmah da saljete. Naravno, mozete razlicite brojeve da podesite za faks, sekretaricu, videofon, file transfer i slicno. Takodje ima i opciju za tarifiranje poziva, ukoliko vas modem to podrzava i ukoliko imate aktiviran AOC kod Telekoma. Sve u svemu, program je extra. Kome bude trebao serial za Plus ili Lite verziju, neka se javi.

Drugi solidan program je Moony. Dobra fora mu je sto za svaki od 8 MSNova koje vam pruza ISDN mozete podesiti razlicitu poruku na sekretarici, zvuk za dolazeci poziv i mnogo drugih fora. Kod mene nece da radi faks na Moony-ju, prijavljuje da modem to ne podrzava, ne znam zasto to prijavljuje. Nisam uspio naci crack za Moony 2.20, pa ako neko ima neka mi posalje na mail. Njega koristim kao sekretaricu za ostale MSNove koje manje koristim, jer na RVSu za sekretaricu i faks mozete podesiti po jedan broj.

U principu ima jos solidnih programa, za neke novije nije lako naci crack, i ponavljam, ko ima ISDN modem sa losim CAPI drajverima, sa svim programima za ISDN call monitoring ce imati problema, jer sam ja neki glupavi WB6692 Winbondov ISDN modem morao na kraju izbaciti, i staviti Asusov sa cijim drajverima radi vecina call monitoring programa.
Ako nekom bude trebao neki savjet, neka se javi.
[ rufus @ 03.09.2003. 22:21 ] @
za modem spy mozes skinuti krack ko sto sam i ja uradio sa astalavista.com
fantastican sajt
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 04.09.2003. 15:08 ] @
Jel RVS radi na obicnim linijama? Posto svi pricate o ISDNu :)

Poceo sam da skidam RVS Plus preko Kaze, ali se bojim da cu izvisiti (kao i obicno kd su u pitanju neki rariteti na webu), pa bi bilo dobro da imam neki url do RVS Plus 3.0.
Jel ima ko tako nesto?

And..trebam serijski za Plus verziju :)
[ S a l e @ 05.09.2003. 05:18 ] @
Nadji bitware, mozda ga imas na cd-u koji dolazi uz modem...
Program je mnogo star, ali super radi...

Za to treba naci sto manji program, koji ce da zavrsava posao...