[ xheki1971 @ 03.04.2007. 10:08 ] @
pozdrav svima


internet mreza je od ministarstvo i prekinuli su msn mesingera od centra, kako moze da se ustupam sa neki drugi program ili neki drugi msn npr sto je sa yahoo mesinger al to ne radi dobro
[ yu1ny @ 03.04.2007. 10:38 ] @
www.skype.com
[ Flash411 @ 03.04.2007. 11:11 ] @
http://www.miranda-im.org/ zamjena za skoro sve messengere
ali ako su vam zatvorili pristup messenger serverima nece ti nijedan
program pomoci nego ces se morat dopisivati preko internet stranice
tj. web messengera kao sto je http://wwwm.meebo.com/index-en.html
pozdrav
[ InfoPano @ 03.04.2007. 23:56 ] @
Skype obično radi u firmama čak i ako svi drugi IM programi ne rade kako treba (najcesce zbog firewall-a). Svakako prvo pokušaj Skype. Ne samo što ćeš dobiti sve funkcije klasičnog IM programa, nego još doijaš i punu VoIP funkcionalnost sa gomilom opcija . . .
[ .qwerty. @ 04.04.2007. 16:03 ] @
EBuddy :)
[ sattv @ 14.04.2007. 14:31 ] @
i ja koristim web messenger, to mora ici, hxxp://webmessenger.msn.com/
[ _Slovenac_ @ 13.06.2007. 13:55 ] @
Ako su ti vec, da kazem, zabranili koriscenje MSN-a idi lepo na www.meebo.com
Loguj se tamo pod svojim nalogom i bez problema uzivaj u MSN-u, jabber-u, icq-u ... ili sta volis.
[ ColdKeyboard @ 14.06.2007. 13:32 ] @
Jos jedan glas za Meeboo.com i ja ga koristim kod nas u skoli posto je dosta portova zatvoreno...
[ _Slovenac_ @ 14.06.2007. 14:31 ] @
I ja ga koristim posto cesto nisam kuci, samo da kazem da je vrh stvar i ko kod da ga je uradio nema reci za pohvalu. Od skoro ima cak i izbor jezika (medjuostalima i srpski) sto je takodje za svaku pohvalu. Ono sto je jos vazno u vezi meebo.com je to da radi odlicno, nikad mi se nije, do sada, desilo da je "puko" ili da nije radio. Vrh stvar za one koji su na poslu, kojima je zabranjen chat a i za one koji nisu kod kuce a hitno im je kacenje na msn, jabber, icq ....
Bruka odradjeno i bruka radi
[ Mitkoni @ 04.11.2008. 09:40 ] @
Izgleda da i ja imam slican problem, nisam siguran koliko je slican...
Javlja mi ovo


Javlja mi jos kada se ukljucim na neke stranice, npr. gmail, moram acceptovati nesto, najcesce kao konektovanje na paypal