[ CONFIQ @ 08.07.2003. 14:23 ] @
Poz,

Ja i Zoki pravimo txtforum pa smo se dogovorili da ako ima ljudi koji su u open source duhu i žele da nam pomognu da ih ubacimo u tim.

Skoro svako ko želi je dobrodošao ali naravno postoje par uslova,
To je da zna da koristi CVS i normalno PHP.


Ako je neko zainteresovan nek kontaktira Zokija ili mene preko emaila/ICQ-a ili još jednostavnije da ostavi ovde/tamo post


~Say FiQ


[ Goran Rakić @ 19.07.2003. 02:41 ] @
U trenucima potrage za slavom sam pokrenuo projekat ReBB. Imali smo par odličnih ideja (sistem pristupa po grupama sa mogućnošću nedeklarisanog određivanja pristupa, kod samog foruma u omotačem obuhvaćenoj bazi podataka sa indeksima brojeva linija koje omogućavaju primenu zakrpa i dodataka, sistem tema i šablona,...) ali je sve propalo nakon što se meni zapalio disk. Naravno početnički CVS nisam koristio (blame me), backup nisam imao, a jedini sam imao kod. Forum je lepo radio, ima par sličica što je ostalo ;).

Trenutno sam jako zauzet da se aktivno posvetim projektu, ali ako treba neka idejna i periodična pomoć tu sam, naravno.
[ Vuk Nikolić @ 20.07.2003. 20:10 ] @
ja ne znam dobro php ali bi rado pomogao.

samo recite za sta vam je potrebna pomoc.

[ CONFIQ @ 20.07.2003. 21:22 ] @
Imamo To Do List u Taskmenager-u. Tamo uglavnom stoje stvari koji su na "To Do List"-i. Mada bilo koja stvar odatle nije lak posao pošto zahteva poznavanje kóda :(.

~Say FiQ
[ Vuk Nikolić @ 22.07.2003. 15:34 ] @
nazalost ne bi mogao da vam pomognem...

skino sam txtforum... i registrovao sam da nisam dobar u radu sa fajlovima (kako god to zvucalo)...ja za sad samo ceprkam malo po bazama i to je to...

sorry.