[ Daniel011 @ 04.04.2007. 18:00 ] @
Taman sam se odlučio za kupovinu Sonyjeve kamere HC24 i posle 2 sata bezuspešnog okretanja telefona raznih prodavnica, shvatio da pomenutog modela više nigde nema u prodaji! Prodavci preporučuju noviji model HC37 (koji je i skuplji za nekih 30-tak evra), pa me zanima, pošto vidim da na ovom forumu taj model nikad ranije nije spominjan, da li neko ima iskustva sa njim i šta može u vezi njega da kaže.

Takođe, ako neko eventualno zna da se negde još uvek može naći HC24, zamolio bih ga da me obavesti putem PP (radi izbegavanja reklamiranja na forumu).
[ crnibombarder @ 04.04.2007. 20:25 ] @
Sony HC37 ima 40x Opticki zum, "shiri" objektiv, i manju potrosnju baterije. Na netu stoji da to su uglavnom najvece razlike u odnosu na HC24 kameru.
Strpi se jos koji dan pa ce se pojaviti i neki komentar na osnovu licnog iskustva.
[ lord x @ 04.04.2007. 20:29 ] @

link: http://www.videomax.ru/compare.asp?IDDepartament=33

Na ruskom, doduše, ali može se razumjeti.
[ dule® @ 05.04.2007. 01:00 ] @
Evo i tebi da kazem da pogledas na sajtu http://ser.kkelectronics.com/index.php za cenu kamere. Mislim da im je bas ta kamera na nekoj akciji koja traje do 14.4 i mislim da kosta 22.000. To je link Tehno Market-a. Pozdrav.
[ Daniel011 @ 05.04.2007. 08:06 ] @
Sve je to OK, hvala za trud oko linkova, ali tehničke karakteristike tog modela su mi poznate, nego me interesovalo da li ima neko ko je već kupio taj model kamere, pa da kaže kako se pokazala u praksi.
[ ciften @ 17.04.2007. 21:26 ] @
Mene takodje interesuje ako neko ima informaciju o ovoj kameri. Vidim da ova hc-37 kamera ima touch screen, a negde sam procitao da se takve kamere brze kvare, pa bi molio za misljenje nekoga ko se razume ili ko je imao iskustva sa touch screen kamerama.
[ guru @ 24.04.2007. 18:24 ] @
I HC24 ima touch screen, imam je neshto vishe od godinu dana i radi perfektno, chak se mnogo i ne prlja sam ekran, a zauzvrat dobijesh za generaciju bolju/brzu kontrolu kamere nego kod konvencionalnih kamera sa "dugmicima"...