[ [Diavolo] @ 07.04.2007. 10:05 ] @
Imam dobar program za snimanje audio zvuka na racunar bez ogranicenja sa vremenom , ako nekome treba nek me kontaktira na mail : [email protected]
[ Masamunea @ 07.04.2007. 10:35 ] @
ja imam dva! LoL
[ acaradio @ 07.04.2007. 13:29 ] @
Citat:
[Diavolo]: Imam dobar program za snimanje audio zvuka na racunar bez ogranicenja sa vremenom...

Pa predstavi ga ovde, daj neke karakteristike, screenshotove, prednosti u odnosu na ostale...mozda ima zainteresovanih.
Da li je to program koji si sam pravio, ili je samo jos jedna preporuka skinuta sa weba ?


[ raligno011 @ 08.04.2007. 09:20 ] @
... da li sam dobro razumeo,ili gresim ,.naime,pre dizanja sistema sam instalirao program,gde sam povezao stub sa kompom i snimao muziku sa kaseta i ploca na komp,medjutim,...ne secam se kako se zove taj program,...nesto super sound ... ima varijacija mnogo,al ne mogu da ga nadjem,...bas taj,super je radio,...i sada s novim sistemom ne mogu da nadjem taj program,..a ono sto smo nasli na netu,...radi,al kada pustim reprodukciju,snimak je uzas,...pa bih molio ,...ako neko moze da mi pomogne,kako informacijom o nekom programu ,tako mozda gde moze da bude problem sto sada ne snima normalan zvuk,vec onako,u pozadini ... ko iz bureta se cuje snimak.
Hvala
[ Daniel011 @ 10.04.2007. 23:01 ] @
A da li si proverio da ti nije možda u recording mixeti uključen MIC umesto LINE IN? Da li se na snimku čuju dešavanja u prostoriji?