[ barcode @ 08.04.2007. 17:44 ] @
Dakle, imam Panasonic GS27 kamericu negde oko 3 meseca i pre neki dan sam primetio par (tacnije liniju) mrtvih (crnih) pixela na lcd ekrancicu. Dakle, to se ne vidi na snimku, samo na lcd ekranu. Zanimljivo je da ti pixeli menjaju orijentaciju, odnosno pocinju uvek od istog pixela, samo su nekada uspravni, pa drugi put idu ukoso, pa su onda horizontalni itd. Svaki put kada ugasim i upalim kameru, ta mrtva linija je pod drugacijim uglom.

E, sad mene interesuje da li ona fora da je 5-7 mrtvih pixela dozvoljeno i na lcd-u kamerice (s obzirom da ipak na monitoru ih ima mnooogo vise). I da li neko ima iskustva sa ovim, mislim ako stanje ostane ovakvo, onda se necu buniti, ali ako ih vremenom bude sve vise....



[ ivcha1976 @ 08.04.2007. 20:26 ] @
Meni to zvuci kao problem sa kablicem - flet kablom koji povezuje telo kamere i display,koji se nalazi u zglobu na kome se drzi LCD.Od otvaranja-zatvaranja moze da se osteti i da pravi takve i druge probleme!!Posavetuj se s nekim servisom,ali strucnim,mada,pojam strucan u Srbiji je......