[ Markobg @ 09.04.2007. 16:05 ] @
Zanima me kako uplatiti ovo, preko paypal? ali tamo nema srbije...
Jel zna neko nesto vise o ovome ili moze da da neki link gde je vec vodjena rasprava na ovu temu, ja pretrazio forum al nista konkretno nisam naso
[ Jezdimir Lončar @ 10.04.2007. 10:11 ] @
Pogledaj ovu moju temu...
A u paypalu možeš staviti i Hr. za zemlju a posle vidi.
Mada mislim da može i bez pp-a, već preko cc direktno.
[ sstruja @ 10.04.2007. 19:11 ] @
Karticama iz srbije se NE MOZE koristiti paypal!!!! Ni koju zemlju da stavis nikakvu prevaru ne prihvata... Po broju kartice se zna gde je izdata i za sada je ne prihvata i to je DEFINITIVNO!
[ Markobg @ 10.04.2007. 20:54 ] @
A jel postoji neki drugi nacin placanja karticom ali ne preko paypal?
[ sstruja @ 10.04.2007. 22:05 ] @
Preko posrednika...
Doduse ako kupujes 3 meseca i vise moze se platiti i preko wire transfera ili slicno... ne znam da li to radi kod nas i kako... Ili ako imas nekoga u inostranstvu pa iskukas ko ja....
[ sasadjak @ 15.04.2007. 11:47 ] @
Moze se koristiti paypal, trenutno prolazi VISA A Banke od normalnih kartica koje ja imam...
Ne mogu se primati pare al placanje ide normalno

Ima jos jedan vise puta proveren nacin: www.www-card.com. Kupis tamo karticu na recimo 50 eura sa Rajfajzenovom virtuonkom (za 3 minuta dobijas broj), otvoris nalog na paypalu na sloveniju, uneses broj www-card kartice, izvrsis ono malo placanje od 1,5 evo, pises podrsci www.www-card.com i oni ti u roku od par minuta posalju kod da bi verifikovao nalog na paypalu i onda placas do mile volje na ebayu ili gde vec oces sa paypalom. Pare ne mozes primati na tu www.www-card.com karticu...
[ Majstore @ 17.04.2007. 22:57 ] @
Cekajte, cuo sam da ima nas sajt koji posreduje...ne mogu se setiti linka....
Ali cuo sam da je sasvim ok - uz malu proviziju dobijete rapidshare, a uplatu ovde izvrsite
na racun te firme !
[ Mister_rap @ 17.04.2007. 23:09 ] @
Citat:
Majstore: Cekajte, cuo sam da ima nas sajt koji posreduje...ne mogu se setiti linka....
Ali cuo sam da je sasvim ok - uz malu proviziju dobijete rapidshare, a uplatu ovde izvrsite
na racun te firme !


Vjerovatno mislis na:
http://www.mojnalog.com/modules/content/index.php?id=1
[ daj_bre @ 20.06.2007. 18:46 ] @
Pozdrav ljudi!
evo ja na primer imam zarobljeno 154 evra na paypalu(racun od drugara iz grcke, a on je sad na kojekakvim utakmicama) i ne mogu da dignem pare! tj ne moze da mi posalje.
'Aj nek vas se skupi 10-tak da vam pootvaram racune i da "odrobim" nesto para. Mogu da otvorim oko 10 racuna(do 100eur ukupno), mora malo para da mi ostane za placanje hostinga i tih sitinijih stvari.

Cena: rapidshare cena + 100 dindzi (da zaradim za koje pivo). Placanje na racun u intesi.

Moze?

Nemojte PM ako bas ne mora, slobodno pisite ovde, nek bude sve transparentno.

'Ajd' ko 'oce nek' se javi...