[ antena-radio @ 09.04.2007. 18:01 ] @
Dali mi moze neko pomoci oko pasworda za msn.Znam msn adresau ali ne znam pasword sta da radim sve sam probao ali ni sam ne znam sta sam stavio kao pasword.Sa mojiim racunarom se logovao ranije ali sam u medjuvremenu radio windows i pasw je nestao dali ima resenja.A da............... probao sam i na msn da mi posalju pasw ali i to ne mogu da dobijem.Hvala puno svima na pomoci
[ Srbin75 @ 07.04.2009. 11:09 ] @
Dali si resio i kako ako jesi problem ??
Ja imam isti problem i nemogu nikako da ga resim.
ako je neko dobre volje da pomogne Hvala u napred
[ ksalol84 @ 07.04.2009. 11:33 ] @
ha ha, pa da to može, niko ne bi imao svoj nalog, i svako bi mogao da ukrade onom drugom.
Trebalo bi da ti pošalju na e-mail koji si koristio prilikom regirtracije reset password, ali očigledni+o je da ti nisi vlasnik istog.
Ne može to tako ko šta ti misliš, imam adresu od nekoga, kako da dođem do njegovog password-a

Lock
[ Srbin75 @ 07.04.2009. 12:05 ] @
Ma da nisam vlasnik nebi ni pitao
Ja sam stavio segundari email isti msn email
pokusao sam i kod msn preko emaila sa njima ali oni nece da daju nisu sigurni da sam ja ja
a sto je najgluplje i njima sam reko da mi kazu koje sam pitanje postavio sam sebi i recicu im odgovor i nisu hteli kazu napravi novi
imam nov ali ovaj stari imam par emailva koji mi trbaju i zato se mucim a i MSN adresa je super..
Nema veze ako niko nezna kako ili niko nece da pomogne nije frka . Hvala svima
[ ksalol84 @ 07.04.2009. 14:10 ] @
Vidi ovako...
Ja sam menjao password, milion puta, i nikada mi nisu rekli, ne može, napravi nov, nismo sigurni da si ti...ha ha, koja glupost...Ko ti uopšte tu i govori?
Kada ideš na forgot your password ukucaš Windows Live ID i polse toga te pitaju na koju ćeš e-mail adresu da ti pošalju reset password-a, i to ti je cela filozofija.Lepo uđeš u e-mail, pratiš uputsva i kraj...
Bolje je lepo pitaj šta radi, jer na ovaj način nećeš ništa saznati, ako nemaš pristup njenom e-mail-u : )

[ Srbin75 @ 08.04.2009. 09:46 ] @
evo ovako i ja sam menjo milion puta ali na drugi MSN sto imam na ovaj sam stavio sukundari msn istu msn tako da nemogu ni postansko sanduce da otvorim .
Ma ok nije frka . Otislo i zbogom staces tako je to kad ceovek nema u glavi . Pozz

[Ovu poruku je menjao Srbin75 dana 08.04.2009. u 12:03 GMT+1]
[ Towe1e @ 10.04.2009. 08:49 ] @
Resenje je vrlo jednostavno :)!Da li ste probali sa programom MSN Recovery Password?
[ Srbin75 @ 10.04.2009. 09:57 ] @
Probao sam i to i jos dosta stvari nema sanse nikako. Mislim da je jedina sansa da se hakuje.
Nemogu da verujem da covek ne moze sopstveni pasword da dobije . i ovi iz MSN nisu normalni kazu da napravim novi acount nedaju taj pasword kao da je od zlata ..