[ deks007 @ 10.04.2007. 16:58 ] @
Sony izbacio novu verziju a mogucnosti pogledajte ovde http://www.sonycreativesoftware.com/products/product.asp?pid=431 . Pozdrav !
[ acaradio @ 10.04.2007. 17:34 ] @
Ja se i dan danas tvrdoglavo drzim verzije 6, bez obzira sto sam jedno vreme koristio i 7-icu i 8-icu. To nije slucaj sa ostalim audio-softverom, jer uvek se (i odmah) prebacim na noviju verziju kada izadje. Ali Sound Forge...nekako ne mogu. Ta 6-ica mi je prirasla za srce, najstabilnija je, nikada bilo kakvih konflikata sa nekim pluginom...ma, najbolja je.

E sad...ta devetka...ma probacu i nju jednom. Lepo je sto su ubacili AC3 editing i fazmetar.
Videcemo.
[ ton_majstor @ 10.04.2007. 19:49 ] @
Auuuu, UBAVO!

Multitracking, surrround... liči na mali Pro Tools, ili barem Audition!

Aco, mnogo si bre ZAOSTAO u razvoju, tj. brojkama!

Pozdrav!
[ acaradio @ 10.04.2007. 21:52 ] @
Citat:
ton_majstor: Aco, mnogo si bre ZAOSTAO u razvoju, tj. brojkama!

Jaooo....kakva prozivka...zaostao...auuu...pa nije tako bre, ja sam samo emotivno vezan za tu 6-icu (cudno, to mi se ne desava sa ostalim softverom)

Pa kazem...isprobacu ja njega pa da vidimo da li cu odlepiti na te izmene ili ce biti "neka, hvala".
[ Daniel011 @ 10.04.2007. 23:08 ] @
Surround editing... Bravo, pa to čekam k'o ozeblo sunce!

Aco, a što ne bi paralelno držao instalirane dve verzije SF-a, šesticu i neku noviju? Tako ja radim (i meni se teško rastat' od šestice) i uopšte mi se ne kolju.
[ acaradio @ 10.04.2007. 23:26 ] @
Niko i nije rekao da se kolju. Ja sam drzao 6-icu i 8-icu zajedno nekoliko meseci, ali ionako sam tu 8-icu svega nekoliko puta pokrenuo..i rekoh, sta ce mi na kompu.
Ma sigurno cu probati devetku, kada se pojavi na "snizenju"
[ milos036 @ 11.04.2007. 00:09 ] @
Koristim već duže vremena verziju 7 i super mi radi. Svojevremeno sam prelazio i na verziju 8 i strašno me nerviralo što je nestabilna. Upravo skidam verziju 9 i nadam se da je ona spojila sve što verzija 8 ima i plus to stabilnost. A podrška za AC3, surround je za svaku pohvalu. Probleme sa plug-inovima nisam imao ni u jednoj verziji pa ih ne očekujem ni u ovoj ali i ako se desi nadam se da ću ih rešiti. Takođe mi se sviđa što je podržano multikanalno snimanje. Kada pregledam program napisaću moja iskustva...
[ Shon3i @ 12.04.2007. 17:59 ] @
Sound Forge po meni dosta kasni sa opcijama kao sto su multitracking, multichannel i ostalim stvarima, ipak sony je tu uvek bio primar za dolby digital, mislim da je vegas bio opremnjeniji bolje sto se tice audio editinga nego sam SF, i ako se radilo o alatu za Video Editing. Po meni ce Audition uvek biti iznad ipak je jos stari Cool Edit imao sve over opcije odavno.