[ Dusan2510 @ 11.04.2007. 00:25 ] @
Pozdrav,
Sve pohvale za odnos cena/kvalitet!!!
Kupio sam juce SE k310i (10.april) i dobio sam i kabl i cd uz njega i instalirao sam aplikacije sa CD-a i sve radi OK samo kada hocu da predjem u rezim za File Transfer telefon se restartuje (sto i treba da uradi) ali mi se i komp restartuje Da li tako treba ili imam neki problem oko povezivanja sa komp-om (preko USB-a). Nemam IC tako da taj nacin nisam isprobao. Problem je taj sto je na racunaru instaliran server pa nije zgodno restartovati komp svaki put kad hocu da menjam sadrzaj telefona. Hvala unapred
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 11.04.2007. 16:58 ] @
To definitivno nije normalno ponašanje. Probaj ako možeš da instaliraš potrebne drajvere i na drugi računar, a takođe proveri da li na SE sajtu postoji novija verzija programa sa CD-a.
[ Dusan2510 @ 11.04.2007. 21:34 ] @
Bio sam kod komsije i instalirao sve kao sto je i kod mene i kod njega se ne restartuje. On cak ima slabiji komp od mene, stvarno mi nije jasno gde je tu greska. Koristimo isti OS (onaj najgori - WinXP - ali sta ces).
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 11.04.2007. 22:03 ] @
Nema veze čiji je kompjuter jači. Negde se nešto uzyebalo u Windowsu. Probaj da reinstaliraš drajvere kod sebe (odnosno ceo taj suite za SE).