[ gmalavrazic @ 11.04.2007. 09:45 ] @
Ima li neko informacija i iskustava sa ovim proizvodom koji se reklamira kao "Prvi YU ERP proizvod".
Reference su im: Banini, BPI, Bambi, NELT, Mica Mlekarica, i mnogi drugi
[ sinisa.medic @ 20.04.2007. 22:53 ] @
Imam ja. I to veoma mnogo posto radim u firmi koja ga je razvila.

Ne znam sta Vas tacno zanima, ali evo vrlo ukratko.
Obuhvata sve podsisteme koji su potrebni nekoj firmi (uvoz, izvoz, prodaja, nabavka, proizvodnja, plate, kadrovi, kvalitet...).
Namenjen je srednjim i velikim kompanijama, sto se moze videti iz referenci.
Razvijan je od 1990. godine, kao unix/dos/novell okruzenje, a 1998. smo poceli da ga radimo za Windows okruzenje, i zavrsen je 2000. godine kada je prvi put uveden u Duvansku Industriju Vranje (u kojoj i sada, kada ga je kupio British American Tobaco, radi deo koji ne postoji u BAT-ovom informacionom sistemu).
Namenjen je Microsoft platformama.
Reklamira se kao prvi srpski erp zato sto to i jeste; prvi domaci kompletni erp informacioni sistem, koji je uspesno implementiran od 2000. godine u oko 40-tak velikih domacih kompanija i nekoliko stranih. Trenutno, pored Srbije, radi u Crnoj Gori, Makedoniji i Republici Srpskoj.

Ako imate jos pitanja, slobodno pisite, ili pogledajte malo vise na adresi:
http://www.sinet.co.yu/cms/upis.asp

pozdrav, Sinisa Medic

[Ovu poruku je menjao sinisa.medic dana 21.04.2007. u 11:43 GMT+1]
[ totovic @ 22.05.2007. 19:07 ] @
Sve hvale za domaće rešenje. Ja naravno neću reći ništa loše o rešenju samo zato što je meni konkurentno.
[ milan4matic @ 04.06.2007. 22:37 ] @

UPIS/iib i MIS/3/M&I Systems su u poslednjih nekoliko godina dva domaca ERP resenja bez konkurencije za srednja i velika preduzeca.

Lp
Milan

[ dusantod @ 27.10.2011. 10:24 ] @
Pozdrav svima,

od skoro sam poceo da se upoznajem sa ovim ERP resenjem. Za sada sam se upoznao sa dosta stvari koje nisam znao i ne deluje mi tesko za upotrebu i odrzavanje. Dobro je organizovan i lako se koristi.
Za odrzavanje je potrebno poznavanje SQL-a i verovatno winscript-a, ali nisam jos uvek siguran.

Mene zanima da li ovde postoji neka tema za diskusiju oko rada ovog programa i cestim problemima u radu ili to mogu ovde da pitam?

Pozdrav,
Dusan