[ VlaDiXx @ 12.04.2007. 22:03 ] @

Mogu li ikako pronaći neki dobar anime/video od 2 - 3 minuta da bude TURA KROZ JEDAN EXCLUSIVNI HOTEL (po mogućnosti na 4 sprata) ?
Npr. Kamera ulazi kroz hotelska vrata pa recepciju ,penje se na drugi sprat ,po sobama ide... za download

Hitno potrebno.
Ko mi pomogne šaljem 10 EURA u roku od 7 dana na poštansku adresu!
[ Misa_exclusive @ 12.04.2007. 22:46 ] @
Nema gotovo nikakve šanse da nadješ takvu animaciju na netu a da je free. To se pravi namenski, a izrada takve animacije je daleko skuplja od tih 10 eura :)
[ VlaDiXx @ 12.04.2007. 23:07 ] @
Ma ne,nisam poludio da mislim da će mi neko za 10 EURA raditi ovo.
Nego mislio sam ,ako neko zna adresu na NETu ili ima na kompjuteru već izrađeno tj. u video forumatu da mi samo da link pa da čovjeka častim.
[ Mister_rap @ 13.04.2007. 16:10 ] @
I ja cisto sumnjam da ces to da nadjes, a i ako bi ti neko nesto poslao, to bi bilo pod kopirajtom vjerovatno.

edit: tema otkljucana (korisnik autarh ima nesto da podjeli sa nama)

[Ovu poruku je menjao Mister_rap dana 13.04.2007. u 22:58 GMT+1]
[ autarh @ 15.04.2007. 01:00 ] @
sa malim zakasnjenjem :)

vidi svojevremeno sam tezgario neke agencije (nekretnine)

ako ti treba setnja kroz hotel. nije nista komplikovano uzmi bilo koji GAME editor tipa QUAKE ...recimo . .napravi hotel u njemu spawnuj se na pocetak nivoa i prosetaj kroz sobe :)

meni je ova fora par puta upalila za stanove , kada udjes malo u fazonu mozes da pravis sta god hoces.. trik je samo birati prave texture i ne priblizavati se mnogo zidovima..

za snimanje svega toga u video fajl ili koristi prorgame FRAPS ili CAMTASIA ili preko video out- havtaj na DV casetu , drugi komp ili sta vec ...


P.S. iskljuci neprijatelje , i oruzje .. ne zelis da ti pred klijenta iskacu karakonduzle ili da setas sa RPG-em :)


obavezno dodaj muzikicu to je 50% posla
[ Marcony @ 15.04.2007. 06:55 ] @
Mozes neki konkretan editor da navedes?
[ ton_majstor @ 15.04.2007. 09:20 ] @
Autarh je dao pravi savet. Godinama neke agencije na zapadu koriste taj engine i editore za prikaz enterijera. Htedoh da se dopišem, al' kolega zaključ'o...

Dalje, možeš koristiti neki program za modeliranje kuća, čak i oni free imaju "fly-through", tj. da vidiš iznutra gotov objekat. Samo, ne znam kako se hotel tu pakuje?

Najzad neka vajda i od Quake-a! Mada, što reče autarh, zamisli da ljudi gledaju tvoj prezental, a u sobi 202 sedi trometarski mutirani trol sa rail-gunom i reži!!!

Marcony, "prekopaj" Quake-zajednicu, tamo je SVE! Obično na tim sajtovima ima i editora, tekstura, mapa... ma, na kilo!

Pozdrav!