[ greadzija @ 16.04.2007. 09:29 ] @
Pozdrav svima !
Imam problem da se registrujem na ClickandBuy(www.clickandbuy.com) servis iz Srbije, izgleda da ne podrzava ni jednu visa karticu bar ne ove sto sam ja probao (visa virtuoan od Raiffeisen banke i visa karticom od Vojvodjanske banke).
Naime pokusavam da platim premium za igru KnightOnline (http://www.knightonlineworld.com), pa ako neko zna na koji nacin je to moguce ?
I molim vas sve da vase pretpostavke ne nudite kao stvarna resenja !

[Ovu poruku je menjao greadzija dana 16.04.2007. u 13:33 GMT+1]
[ Preza89 @ 11.09.2008. 19:55 ] @
E i ja takodje imam problem da sa registracijom na clickandbuy-u, samo sto ja pokusavam da otvorim acc na www.adventurequest.com, ako stvarno neko zna odgovor neka pomogne. Pozz svima :)!
[ greadzija @ 12.09.2008. 20:41 ] @
Što se tiče registracije na C&B nemoguće je registrovati VISA Virtuon debitne kartice raifajzen banke ili bilo kakve druge debitne kartice, mislim nekih drugih banaka. Na C&B servisu se mogu registrovati samo kreditne kartice. Postoji mogućnost i registracije debitnih kartica ali morate kontaktirati njihov centar da bi vam odobrili i procedura je malo komplikovana.
[ Preza89 @ 13.09.2008. 12:35 ] @
E hvala prijatelju na informacijama :D! Inace ja imam Visa Internet karticu od Banke Inteze... Znaci u svakom slucaju mogu da mi pomognu, i da mi kazu kako da otklonim taj problem ako ih pozovem, jel tako?

Hvala ti jos jednom u svakom slucaju :D!
[ cojaidejus @ 16.09.2008. 21:03 ] @
Ja samna sajt betmost pokera izvršio uplatu sa moje Visa kartice Raiffeisen banka,a preko clickandbuy.Pare su mi zarobljene na sajtu i nemam pojma kako da dođem do njih???Kada odem na sajt nemoguće je da se registrujem ili nemam pojma kako se to radi.Dobio sam poruku na mobilni da je banka uplatila sredstva na račun www.clickandbuy.com London GB.

Šta da radim???
[ greadzija @ 17.09.2008. 15:09 ] @
Moraćeš kontaktirati C&B servis i da vidiš šta će ti oni reći.Reci mi gde si pokušao da se registruješ i koju visa karticu imaš.
[ Preza89 @ 17.09.2008. 15:26 ] @
Ma zvao ih je moj brat juce, i oni mu kao nesto spominjali... te problem sa firewall-om, da ga iskljuci pa da opet ukljuci, te ovo, te ono, sve ne bitne stvari... nista mi nisu pomogli, opet ne mogu da se registrujem, a video sam samo sa pojedinim zemljama imaju taj problem sa ostalim ne. Ja sam probao da stavin USA umesto Srbije i sve je lepo islo, prosledilo me na sledecu stranu, ali nisam hteo dalje jer ako bi se tako registrovao onda bi mogli da mi blokiraju karticu. Kako si ti resio svoj problem, sta si ih pitao pa su ti pomogli, mozda to sto su ti rekli moze meni da posluzi?

pozz :)!