[ vladimircar @ 13.07.2003. 00:36 ] @
zna li neko gde mogu da nadjem dodatne jezike za
abbyy fine reader 4.0(srpski cirilicu npr.)
[ byTer @ 13.07.2003. 00:37 ] @
Imam ja.
[ Corleone @ 13.07.2003. 01:38 ] @
Imam i ja. Setup fajl se zove "OtherLangs without dictionary" i ima 2.87 MB.
Ako hoćeš mogu ti poslati na e-mail.
Pozdrav
[ Corleone @ 13.07.2003. 01:41 ] @
Izvini, nisam video koja je verzija u pitanju. Imam za verziju 6.0. Ako ti treba poslaću ti na e-mail.
Pozdrav
[ e-junky @ 15.07.2003. 18:31 ] @
Fine reader 4.0??? Pa gde ti zivis! U novijim verzijama imas vec sve jezike ubacene (srpski i cirilicni i latinicni).
[ Corleone @ 15.07.2003. 21:26 ] @
Citat:

e-junky
Fine reader 4.0??? Pa gde ti zivis! U novijim verzijama imas vec sve jezike ubacene (srpski i cirilicni i latinicni).

Koliko ja znam (nemojte da me bijete ako grešim) a imam verziju 6.0 Professional, nema podrška za druge jezike osim za engleski i za digits (verovatno cifre). Moraju da se skinu dodatni fajlovi za druge jezike (German, French,Italian, Russian, Cirilic itd).
Ne znam kakva je situacija kada se kupi orginalna verzija na CD-u (legalan software) samo znam da košta skupo (mislim da je oko 399$).

Pozdrav
[ vladimircar @ 16.07.2003. 00:21 ] @
Ma imam ja nego treba mom bratu skoro kupio skener a nema internet a ima Fine Reader 4.0? ako imate posaljite na
[email protected]
ili [email protected]
ili [email protected]
Pozdrav!
[ Corleone @ 16.07.2003. 00:46 ] @
Citat:
vladimircar:

Ma imam ja nego treba mom bratu skoro kupio skener a nema internet a ima Fine Reader 4.0? ako imate posaljite na
[email protected]


Treba li ti samo fajlovi za jezičku podršku ili ceo Abbyy Fine Reader Professional 6.0?
Fajlove za jezičku podršku za Fine Reader 4.0 nemam, imam samo za verziju 6.0 (Croatian, Cyrilic without dictionares, Russian)

Program ABBYY Fine Reader Professional 6.0 imam, ali ne mogu poslati na e-mail, pošto je veliki, oko 32 MB.

Pozdrav

P.S. da ti brat nije kupio skener marke Bear@Paw 1200CU Plus, pošto sa njim dolazi i ABBYY Fine Reader 4.0 (neka probna verzija, ako se ne varam). Na Internetu se može naći serijski broj za njega pa će posle postati STANDARD Verzija, koja je malkice bolja.
ABBYY Fine Reader 6.0 je stvarno neprikosnoven. Kod mene fantastično "skida" tekst. Imam link za skidanje, pa ti ga mogu poslati na privatnu poruku.
[ Balša @ 16.07.2003. 01:07 ] @
Citat:
Eldar:
Citat:

e-junky
Fine reader 4.0??? Pa gde ti zivis! U novijim verzijama imas vec sve jezike ubacene (srpski i cirilicni i latinicni).

Koliko ja znam (nemojte da me bijete ako grešim) a imam verziju 6.0 Professional, nema podrška za druge jezike osim za engleski i za digits (verovatno cifre). Moraju da se skinu dodatni fajlovi za druge jezike (German, French,Italian, Russian, Cirilic itd).
Ne znam kakva je situacija kada se kupi orginalna verzija na CD-u (legalan software) samo znam da košta skupo (mislim da je oko 399$).

Pozdrav


Potrebna je Finereader 6 (Office ili Pro) CYRILLIC PLUS verzija, ona ima podršku za sva ćirilična pisma (i latinična, naravno).
[ Corleone @ 16.07.2003. 01:30 ] @
Citat:
Balša:

...Potrebna je Finereader 6 (Office ili Pro) CYRILLIC PLUS verzija, ona ima podršku za sva ćirilična pisma (i latinična, naravno)...


Ja sam "skinuo" verziju Professional 6.0 Trial, sa njom je došao i patch koji radi fantastično. Kada se patch-uje program više nije Trial.
Verovatno pošto je to neka piratska verzija sa sobom nema jezičke dodatke, pa sam skinuo i te fajlove za latinicu (Croatian) i ćirilicu (Cyrilic) tako da mi program radi fenomenalno i sa Engleskim i latiničnim i ćiriličnim prepoznavanjem teksta.
Skinuo sam i par drugih jezika, "za svaki slučaj", (German, Russian, French). Svaki od ovih fajlova je po nekih 2.5 MB.
Eto toliko od mene u vezi ABBYY Fine Reader-a.

Pozdrav
[ Aleksandar Marković @ 16.07.2003. 17:47 ] @
sa svim ovim pričama o serials i...ne znam kako će reagovati na http://www.mfc.co.yu/ :-)
[ DR83 @ 15.02.2005. 01:09 ] @
E i ja imam 4.0 i dobio sam ga bas sa bearpaw ali izgleda da mi je istekao trial programa a na netu ne mogu da nadjem serials (ili crack sta vec treba,ne znam ni ja) valjda zato sto je prilicno stara verzija.Pa ako neko moze da pomogne... :)

[ Alt-F4 @ 16.02.2005. 01:47 ] @
Ma skini novu verziju, cini mi se 7.0 Pro, teska oko 30 MB, ima podrska za Croatian.
Gde iskopa ovu temu, skoro dve godine i vise
[ pixelmania @ 16.02.2005. 19:59 ] @
a postoji li neki dodatak za fine reader koji može da prepoznaje matematičke formule?
[ Alt-F4 @ 16.02.2005. 23:18 ] @
Ja do sada nisam naisao na takav plug-in.Mada bilo bi vise nego korisno.
[ kime1 @ 16.02.2005. 23:21 ] @
Digits je za matematiku (ne znam da li ima nešto bolje),mislim da je čak ugrađeno,tj.da ne mora da se skida.... izaberi multiple languages ...
[ DR83 @ 19.02.2005. 19:07 ] @
Citat:
Alt-F4: Ma skini novu verziju, cini mi se 7.0 Pro, teska oko 30 MB, ima podrska za Croatian.
Gde iskopa ovu temu, skoro dve godine i vise :)

Sa dial upom?!?!?!?
[ Alt-F4 @ 20.02.2005. 02:08 ] @
Citat:
DR83: Sa dial upom?!?!?!?


Pa ako ti je preko potrebno, skinuces i sa dial-up vezom, onako ti preostaje samo da gledas i cekas da ti neko da gotov cd, mada, po meni vredi cekati 2-2.5 sata za neki dobar software.

Licno, retko se kad odlucim da skidam fajlove vece od 30 MB, ali eto, malopre sam skinuo jednu knjigu u pdf formatu a bila je teska oko 38 MB , svaki dan malo po malo i nisam ni osetio.Ne znam cemu tolika frka.
Jedino mi muka da trazim sad link za abbyy, ali mislim da ce google sigurno pomoci
[ Slobodan Miskovic @ 20.02.2005. 02:12 ] @
http://esd.element5.com/demore...1425961&k=c7d18775&l=1
[ DR83 @ 20.02.2005. 12:09 ] @
Citat:
Alt-F4: Pa ako ti je preko potrebno, skinuces i sa dial-up vezom, onako ti preostaje samo da gledas i cekas da ti neko da gotov cd, mada, po meni vredi cekati 2-2.5 sata za neki dobar software.

Licno, retko se kad odlucim da skidam fajlove vece od 30 MB, ali eto, malopre sam skinuo jednu knjigu u pdf formatu a bila je teska oko 38 MB :), svaki dan malo po malo i nisam ni osetio.Ne znam cemu tolika frka.
Jedino mi muka da trazim sad link za abbyy, ali mislim da ce google sigurno pomoci

Prava egzibicija!Mogu ja to pomalo skidati svaki dan ali onda nista drugo ne bih mogao da pogledam na netu jer bi bilo jakoooooooo sporo.:(
[ Alt-F4 @ 20.02.2005. 13:10 ] @
Eto covek je postovao link, znaci tezak je tacnije: 37,9 MB omasio sam u proceni

Sa dial-up vezom moja brzina downloada je izmedju 3.5-5 [KB/s] .Znaci za 37.9 [MB]*1024 [KB]=38809 [KB]/ 5 [KB/s] = 7761 [s] / 60 = 129 [min], tj oko 2 sata sa dobrom vezom.A kako bi to bilo sa ADSL: 38809 [KB]/ 256 [KB/s]= 2.5 [min] Pod uslovom da nisam omasio u racunu.
[ Veyron @ 21.02.2005. 01:16 ] @
Citat:
DR83: Prava egzibicija!Mogu ja to pomalo skidati svaki dan ali onda nista drugo ne bih mogao da pogledam na netu jer bi bilo jakoooooooo sporo.:(


Pa ti možeš da limitiraš download na npr. 2 ili 3kb. DAP 7.2 ima ovu opciju u vidu 3 ikonice, jedna nosi naziv low bandwidth usage, druga cooperative bandwidth usage i treća unlimited bandwidth usage. Ja sam namestio da prva bude 2kb, druga 3kb, a treća ti je maksimum koji modem može da pruži u tom trenutku (5-6kb). Meni ovo mnogo znači jer i ja sam na dialup-u (dok ne puste adsl, mada mislim da će i tada ova opcija biti korisna). Evo slike da vidiš da protok ne varira... Sada je na najmanjem, tj 2kb. Pretpostavljam da i drugi download menager-i imaju sličnu opciju...

[ Pomaze_Bog @ 20.07.2005. 00:32 ] @
Imam problem...

Imam verziju 6 i skinuo sam fajl za ćirilicu sa zvaničnog sajta. Ali, kad ga instaliram on kao nešto instalira bla bla i na kraju kao završi, ali mi ništa ne prijavljuje da je gotovo. I ok. Startujem program, ali nigde serbian cyr ni od korova...
U čemu li je problem?
[ ljubicac @ 19.01.2011. 15:07 ] @
Je l' moze neko da mi objasni kako da uncreck-ujem abby fine reader, iskoristila sam probne verzije 9. i 10., sad cu i 8. Ako bi ti moglo da bude detaljno objasnjenje, amater sam u ovim stvarima... Hvala!