[ djopak86 @ 18.04.2007. 01:12 ] @
Imam HP iPAQ hx2110 na kome "naj verovatnije" ne radi touch screen,zasto naj verovatnije.Prilikom paljenja istog pojavi mi se neki upitnik za stelovanje velicine ekrana{ne znam tacno,na italijanskom je",na kome moram da pogodim-kliknem krstic u sredini i tako danje,medjutim meni ne reaguje koliko god jako da stisnem,posto imam jos jedan takav,zamenio sam im displeje,medjutim problem i dalje isti.Pa se pitam koja li je verovatnoca da ne rade oba{dobio iz italije na poklon}.Mozda je do vindowsa ili je zakljucan??? Molim vas pomagajte.
U napred H V A L A
[ nmilosev @ 18.04.2007. 09:19 ] @
E ovako ima dve mogucnosti! Prva je da je problem u softveru. Ako nemas nista bitno na njemu, hard reset bi trebalo da pomogne. Nije mi pri ruci "veliki" net da proverim ali da li on negde na sebi ima dugme za lock. Moguce je da si ga slucajno zakljucao. P.S. Javicu se oko 2 ponovo kad dodjem kuci. Pozdrav!
[ djopak86 @ 18.04.2007. 23:14 ] @
Moram samo da napomenem da ih ja nisam nikad koristio tako da nemam sta da izgubim,ako ti nije problem detaljno mi obljasni kako se resetuje hp,mada sam to vec pokusavao{mozda ne kako treba} i nista,resetuje se on ali touch-screen ne reaguje.Ako mislis da treba novi windows nije problem stavicu ga,ali je pitanje kako kad mi on "zablokira" na pocetku dok nije jos ni ucitao windows,pa se pitam da li i tad mogu da nabacim-instaliram novi.Bicu ja na netu veceras dugo,pa ako mozes odg. mi.Hval jos jednom
[ nmilosev @ 19.04.2007. 13:23 ] @
Nisam stigao da ti odgovorim, u svakom slučaju :
2000 series :
Press and hold down the Calendar and iTask buttons.
While holding down these buttons, use the stylus to lightly press the Reset button on the bottom of the iPAQ Pocket PC for about two seconds.

Javi šta si napravio!

Pozdrav.
[ djopak86 @ 19.04.2007. 17:43 ] @
Probao i nista,sve isto.Da li treba mozda novi windows,mada ga ja nemam niti znam odakle da ga skinem niti kako se instalira{mislim da treba da bude u windowsu da bi se to izvelo},koliko je veliki taj fajl...Mozda ipak treba u servis,ali koj,mozda je problem stampana ploca u sled pada a ne ekran.U svakom slucaju hvala,odg. kad mozes,u svakom slucaju znaci sto pomazes...
[ nmilosev @ 19.04.2007. 20:25 ] @
Ma odnesi ga u servis oni će ti to srediti 100%

Pozdrav.