[ ostali @ 21.04.2007. 12:59 ] @
Molim Vas pomagajeteeeeeeeee!
U ovoj drzavi nista nije jednostavno, SAMO ME SETAJU!
Zato molim onog ko ima iskustva u tome da mi pomogne,
ako ista znaci ja sam u mostaru.
[ muratowitz @ 03.05.2007. 12:46 ] @
Pa nisi naveo kod koga misliš kupovati. Skype, Vopicheap. Kod Skype-a sam platio preko Moneybookersa. Kod Voipcheap-a možeš i putem Western Uniona!
[ ostali @ 03.05.2007. 19:11 ] @
hvala puno muratowitz koristicu Vopicheap
ps po imenu mozes videti da sam zensko ;)
[ Vladimir Petrovic @ 06.05.2007. 01:56 ] @
Osim Voipcheapa postoje i drugi podprovajderi kompanije Betamax, kod kojih su mozda cene za destnacije koje zelite da zovete nize. Uporedni prikaz cena, mozete videti na http://www.belgradeonline.net/cene.htm. Nacin placanja preko WU je dosta skup, trebalo bi da je isplativije kredit kupiti kod nekog od resellera.
[ gluepower @ 06.05.2007. 11:13 ] @
U BiH ako primas preko banke platu i imas obicnu Visa debitnu karticu platis online. To je za Skype i sto posto radi jer ja tako placam vec duze vrijeme. Uzece ti 10 eura za kredit i 0,50KM za konverziju valute. Naravno vazi pravilo jedna kartica=jedan skype account. Znaci ne pokusavaj da placas na dva accounta sa istom visa karticom jer vise sa tom karticom neces moci nista placat. Ne samo sa tom karticom nego bilo kojom karticom sa tim imenom i prezimenom na skype vise nemozes platit. (pretpostavljaju vjerovatno da je ukradena)
[ Kazo1 @ 03.06.2007. 01:51 ] @
Ne znam jesi li rijesila problem, ali mislim da je u tvojoj situaciju naj isplativije za sad a i za buduce transakcije napraviti racun kod Moneybookersa. Malo je "tlaka" ali to sredis i kasnije sama uplacujes gdje hoces.
Za otvoriti racun imas pun net uputstava pa to ne bi trebao biti problem.
Ili klikni na "click here to go to your account page", pa onda na Buy Credit , pa pogledaj Resellere i vidi ko ti daje naj bolje uvijete.
Pozdrav
[ skljoca @ 14.06.2007. 09:59 ] @
Kod nas je sve po običaju komplicirano, najbolje i najjednostavnije preko reselera mada i ja kao reseler imam problema jer su zatvorili upalte preko moneybookersa pa me sad guli WU.
[ Kazo1 @ 16.06.2007. 23:00 ] @
Pa bank transver je jeftiniji od WU, samo moras prebaciti vecu kolicinu novca i sve je ok.
Istina, malo duze traje, ali ni WU nije brzi.
[ Vladimir Petrovic @ 17.06.2007. 20:52 ] @
Za resellere postoji jos jedna opcija, koja je verujem povoljnija od WU, a brza je. Ukoliko nekog resellera zanima koja, neka mi posalje email.
[ Kazo1 @ 17.06.2007. 21:42 ] @
Ukash, koji je preskup, WU takodjer neupotrebljiv, i Bank transver koji je OK. Tako stoje stvari u HR, a negdje drugde...ne znam.
[ don_mathew @ 25.06.2007. 16:30 ] @
posto vidim da si u mostaru...fino otvori acc na voipcheap i otidji u firmu Net to ti je u Vukovarskoj ulici...

kod njih mozes izvrsit gotovinsku uplatu i oni ti prebace to na tvoj acc...dakle oni su voipcheap reseller...


http://www.net.com.ba/