[ Karlo Gavric @ 23.04.2007. 09:05 ] @
Evo ovako, mozda ce nekome da pomogne, ili ako ga zanima, a studira u Wienu ili Linzu, ima odrzavaju se odnedavno ti skupovi i sl. za "uvod" u OSX svijet (tek sam sada sazno pa mozda nekog interesira)...

http://www.oncampus.at/

Kada otvorite site samo odaberite Events i sve ce biti jasno!!!

P.S.
Ko zeli da ide mora da se prijavi (Anmelden) da bi pripremili dovoljno uredaja (Laptopa)!!!
[ madamov @ 23.04.2007. 10:19 ] @
Ostaviću ovu poruku par dana, a onda je brišem. Naime, kada bi svako za svoj kraj sveta u kojem živi načep po jednu temiu za najave ovakvih događaja, ES bi bio pretrpan. Nema ljutnje, OK?
[ Karlo Gavric @ 23.04.2007. 10:35 ] @
Ma naravno da nema ljutnje... razlog zasto sam stavio je jer naime neki od nas nemaju prilike da probaju Mac i sl. prije nego se odluce na kupnju, za razliku od Wina koji je na svakom koraku (kao ja npr. oduvijek na Win i sada evo 1 dan udaram pomalo po OSX-u i ono wow), pa tako da ovo nekima mozda moze pomoci u odluci i o tome kako radi i sta, da mogu viditi - da im se objasni i sl.!!!

NP slobodno brisi, jer ako kome bude trebalo valjda ce viiti u tom periodu ;-)

Hvala sto nisi vec...
[ hakerche @ 23.04.2007. 13:56 ] @
Super, prijavicu se. Jel ti isto studiras u Becu? Sta studiras? Ako ides mogli bi zajedno, taman da mi prevodis jer sam slab sa nemackim :)
[ Karlo Gavric @ 23.04.2007. 16:16 ] @
Pa cisto sumnjam da cu da uspijem, trebam viditi od koliko do koliko, ako je citav dan, ne mogu jer imam 3-4 predavanja...

P.S.
Imas PM