[ trodon @ 23.04.2007. 21:43 ] @
Kako da ubacim ovu opciju: kada kliknem na dugme"Ubaci" da mi otvori filechooser, tj. browse celog hard-diska pa da ja izaberem fajl koji hocu da ubacim (konkretno, hocu da prikazem sliku).
[ DGDOBERMAN @ 30.04.2007. 23:38 ] @
nisi bas najjasniji???

P.S.
DOBAR NICK :)

[ vejin @ 03.05.2007. 18:36 ] @
Citat:
trodon: Kako da ubacim ovu opciju: kada kliknem na dugme"Ubaci" da mi otvori filechooser, tj. browse celog hard-diska pa da ja izaberem fajl koji hocu da ubacim (konkretno, hocu da prikazem sliku).


Dali si pod komandom Ubaci mislio na komandu Insert. Jer ako jesi nije mi jasno kako nemožeš da izabereš pregled slika.

Primer
[ trodon @ 04.05.2007. 13:39 ] @
Pazite ovako: pravim sajt za seminarski, koji treba da ima opciju da kada kliknete na link "Ubaci oglas", otvori stranicu na kojoj cete imati text area za pisanje texta oglasa, i dugme "Ubaci sliku" na koje kada se klikne, otvori vam "browse" celog vasheg hard diska (kao shto se na yahoo-u otvori "browse" za ubacivanje attachmenta). Ispod ovoga bi bilo dugme "Submit" na koje kada se klikne, pomenuti elementi (text oglasa i slika) se ubacuju u bazu na serveru.
E sad, sve pomenuto sam odradio, jedino ne znam kako da izvedem deo da mi se otvori browsing hard diska klikom na dugme "Ubaci sliku"> (ako je neko od vas programirao u javi, znace shta je filechooser). Nadam se da sam bio malo jasniji, i izvinjavam se na nepreciznom pitanju.
Hvala unapred.
P.S.
@vejin: nisam mislio na tvoj primer, nadam se da kapirash problem posle ovog objashnjenja.


[Ovu poruku je menjao trodon dana 05.05.2007. u 11:09 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao trodon dana 05.05.2007. u 18:13 GMT+1]
[ vejin @ 05.05.2007. 15:21 ] @
Ja imam takav sistem sa ubacivanjem slike na mom sajtu kada se posalje vest, ali je on uradjen u php.