[ VlaDiXx @ 28.04.2007. 00:53 ] @
Specifikacija >

MP 406 1GB
Model MP406 dolazi sa kapacitetom od 1 GB, a ima mogućnost reprodukcije MTV, AMV, MP1, MP2, MP3, WMA i WMV formata. Uređaj ima i OLED ekran dijagonale 2,0'' na kojemu se mogu čitati i E-Book tekst datoteke te pregledavati fotografije i filmovi. Osim reprodukcije glazbenih datoteka, MP4 player ima ugrađen i FM radio prijemnik te digitalni diktafon. Za napajanje je zadužena punjiva Li-Ion baterija.




Kapacitet 1 GB
Podržani formati MTV, AMV, MP1, MP2, MP3, WMA, WMV
Ekran OLED
Rezolucija ekrana -
Dodatno FM radio, digitalni diktafon, podržava E-Book tekst datoteke
Garancija 12 mjeseci


cijena: 47 EURA


[Ovu poruku je menjao VlaDiXx dana 03.05.2007. u 02:56 GMT+1]
[ VlaDiXx @ 28.04.2007. 00:55 ] @
MP-404 1GB

MP4 player MP-404 dolazi u atraktivnom izdanju kojeg odlikuje 1,8" veliki OLED ekran te podržanost video i audio formata: MTV, AMV, MP3, WMA, WAV. U uređaj kapaciteta 1 GB mogu se pohranjivati JPEG formati (pregled fotografija), ali i filmovi (radi kasnijeg gledanja). Player čita E-Book tekst datoteke, a uz ugrađeni zvučnik moći ćete slušati vaše omiljene FM radio postaje. Treba napomenuti da uređaj ima funkcionalnost digitalnog diktafona te VoIP funkciju. Za napajanje je zadužena punjiva Li-Ion baterija.



naziv opis
Kapacitet 1 GB
Podržani formati MTV, AMV, MP3, WMA, WAV
Ekran OLED
Rezolucija ekrana -
Dodatno FM radio, digitalni diktafon, podržava E-Book tekst datoteke
Garancija 12 mjeseci
Dimenzije i masa uređaja -
Dimenzije i masa pakiranja 17x5x14 cm; 300 g


cijena: 45 EURA

[Ovu poruku je menjao VlaDiXx dana 28.04.2007. u 02:09 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao VlaDiXx dana 03.05.2007. u 02:57 GMT+1]
[ VlaDiXx @ 28.04.2007. 00:58 ] @
MP-403 Miracle

Model Miracle MP-403 je MP4 player koji podržava sljedeće formate: MTV, AMV, MP1, MP2, MP3, WMA, WMV, ASF i WAV. Uređaj može pohranjivati fotografije i filmove ali ima i mogućnost njihove reprodukcije. Za prikaz slike je zadužen 1,8'' OLED ekran te osim njega još postoji i zvučnik. Uređaj ima kapacitet od 1 GB.



naziv opis
Kapacitet 1 GB
Podržani formati MTV, AMV, MP1, MP2, MP3, WMA, WMV, ASF, WAV
Ekran OLED
Rezolucija ekrana -
Dodatno FM radio, digitalni diktafon, podržava E-Book tekst datoteke
Jamstvo 12 mjeseci
Dimenzije i masa uređaja -
Dimenzije i masa pakiranja 19x5x13,5 cm; 300 g


cijena :38 EURA
[ VlaDiXx @ 28.04.2007. 01:08 ] @

Ako imate iskustva sa MS MP4 playerima podijelite ih sa drugima. Napišite koji Vi imate, njegove nedostatke,karakteristike .

Preporučite meni i drugima koji od ponuđena 3 je najbolji . Što se tiče cijena ne variraju mnogo,samo MS403 ima više performansi od ostala 2 ,a znatno je jeftiniji. (možda mu je slaba baterija).

Za mene je BEST BUY ,i namjeravam da ga kupim model GLAMOUR MS 406 prvenstveno zbog 2" displeja . Samo me kopka ima li zvučnik,ako neko ima ovaj model neka mi javi ,da mi pomogne oko izbora.

Ja znam da su oni veoma slični,ali MS 404 ima VoIP funkciju .Na šta se misli pod "VoIP" ako je na mp4 playeru koji košta 45 EURA?

Pitao sam jednog čovjeka za bateriju na MS 404 .Kaže može 6-7 sati neprestalnog rada ,što uopšte nije loše.Da li je to istina?


Molim Vas ko god ima iskustva sa ovim uređajima neka se javi na ovoj temi,pomoći će i meni i drugima!

Pozdrav!
Hvala

[ VlaDiXx @ 28.04.2007. 01:16 ] @



Da li je težak za rukovanje (pošto vidim samo 3 tastera) i ima li sa strane pomoćne

Ima li zvučnik ?
[ firdewsa @ 17.03.2008. 11:29 ] @
cao.

ja imam mp4 glamour 406

on je super,ima zvucnik,sto se tice zvucnika super je,nekad i u kuci izvadim slusalice i slusam preko zvucnika znaci dobar je,sa strane nema vise nikakvih tipkica.ove 2 tipkice sa prednje strane vol i mode (tako pise na njima) su u stvari 4 tipke jer su i ove strelice tipke.znaci ide mode jedna tipka a strelica ispod druga tipka.po meni nema uopste mana,ako uzmes njega neces se pokajati.
pri njegovoj kupovini dobijes:slusalice x2 (crne i bjele),uputstvo.cd,vezicu za oko vrata i futrolu za njega.
ako te jos nesto zanima pitaj.
[ pajaja @ 23.03.2008. 23:07 ] @
Nemam ni jedan od ova tri, imam onaj sto 'fali' MP405.

Ukratko player je veoma los iako na papiru zvuci lepo, sto se moglo ocekivati s obzirom na cenu.

Sta mi se svidja:
•Materijali od kojih je izradjen su sasvim ok [skoro sve metal], cvrsti su, sa izuzetkom on/off klizaca koji je fabricki labav i od plastike. Zavrsna obrada je nesto slabija pa ivice nisu svugde lepo spojene.
•Cena

Sta mi se ne svidja:
•Ekran je ocajan, cak losiji od onih na najjeftinijim mobilnim telefonima sto je ogroman - imajuci u vidu da se ovo prodaje kao video player; treperi i boje su veoma isprane.
•Druga velika zamerka je njegov software. Pun je bagova i veoma je spor. U kombinaciji sa kontrolama koje se nalaze na nezgodnim mestima, upotreba se jos vise usporava.
•Baterija je izuzetno slaba i traje nekoliko sati.
•Nedostatak podrske/sajta za download novog (ili starog) firmware-a.
•Los dizajn samog interfejsa - los font, tezak za snalazenje [doduse ovo moze biti subjektivno]
•prikljucak

Uzeo sam ga caletu, i kada sam otvorio kutiju cak sam pomislio da cu mozda da ga ja uzmem kao zamenu za moj vec [pra]stari iRiver, ali ta ideja je isparila cim sam ga upalio. Ja licno mislim da ih treba izbeci, i dodati ako treba jos 3x toliko novca i kupiti nesto bolje (npr. ipod nano v3) nego se maltretirati sa ovakvim proizvodima jer ovde vazi ono 'koliko para toliko muzike'. Moguce je da previse ocekujem od ovakvih uredjaja, ali sam od 2003 koristio razne (mp3 a posle i video) playere od cijih firmi mogu posebno mogu da izdvojim iRiver i iPod, i stvarno nisam verovao da cu ovoliko da se razocaram, iako sam ocekivao da bude losiji od ostalih.

Mozda su ovi problemi vezani uglavnom za ovaj model, i mozda to nekome ne smeta, ne bih da uticem na neciju kupovinu, najbolje je da sami pogledate da li vam odgovara ili ne. Sto se mene tice iako MP405 kosta ~€70 a iPod nano €150, iPod je mnogo jeftiniji za ono sto se dobija, i zao mi je sto sam napravio ovakav kompromis.