[ batina.darko @ 30.04.2007. 21:41 ] @
imam ipod nano 8gb.

problem je sledeci:
instalirao sam program MP3 Player Disk Manager koji sam dobio uz ipod. slucajno sam obrisao particiju od 8gb. ostala mi je samo jedna od 106mb!! kako da povratim onih nestalih 8gb??
pokusavao sam sa raznim programima, preko dos-a... ne nalazi se ni u unallocated space-u!!!
[ MMX @ 01.05.2007. 19:00 ] @
Koji filesystem je bio na particiji?
[ batina.darko @ 02.05.2007. 11:07 ] @
ne mogu da verujem... ovo sto imam je ipod clone!!!
proverio sam ga preko firmware-a i video da je prokleti klon
u windows-u ga je video kao GENERIC USB nesto, nesto... iTunes ga nije prepoznao...

inace, fat32...

u svakom slucaju, treba mi pomoc kako da ga sredim da vidi onih 8gb...
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 02.05.2007. 11:14 ] @
Pa ako na njemu piše Xvawe ili nešto drugo, verovatno jeste klon :)

A nisam do sada video da je napravljen klon player koji je identičan iPodu. Samo liče, ali to nije to.

Instaliraj Partition Magic, kojim ćeš moći da otkriješ sakrivenu particiju ili da napraviš novu, ako je stara baš izbrisana.
[ Backy @ 02.05.2007. 11:46 ] @
@batina.darko
jel ti to imaš ipod klon sa click wheelom kad si preko firmwarea morao da proveravaš?
[ Darko Selakovic @ 03.05.2007. 00:15 ] @
Daj nam slike tog... iNešto?
[ cikaKosta @ 03.05.2007. 07:15 ] @
Do sad sam video kopije Nano-a i shuffle-a, ali su to kopije koje samo podsecaju na iPod.Chim se pogledaju sa blize od metra, shvati se o chemu se radi.
[ batina.darko @ 08.05.2007. 00:28 ] @
moram da priznam da je bila verna kopija ipoda...

vizuelno, skinuli su ga fenomenalno... metalno kuciste, fency crna boja, sve ok izgleda... doduse, posto nisam ranije posedovao nista od apple-a nisam mogao da znam da je šoder... i dugmici su bili klik, a ne oni rotirajuci... vratio sam "ipod" i sada nema problema :)