[ gorankorg @ 02.05.2007. 19:37 ] @
Ranije sam imao program za slanje theme i sis aplikacije preko bluetooth od mog mobilnog. Ali sada imam N70 i nikako da nadjem taj program. Znali neko ime takvog programa? Hvala...
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 02.05.2007. 19:45 ] @
U principu ti treba neki phone explorer.
Ili pretraži forum ovde, pa vidi šta ljudi kažu o nekim programima koje koriste (FExplorer, X-plore) ili koristi google, pa nađi nešto što će ti odgovarati.

Naravno, ovi programi šalju teme i programe samo ukoliko imaš njihovu instalaciju na kartici ili u memoriji telefona, odnosno, ne mogu ih iščupati iz memorije, ako su već instalirani.
[ gorankorg @ 02.05.2007. 20:03 ] @
INSANT-ME shalje odregjene programe i igre kako ne znam ali imam ga instalirano i provereno dobro radi. Ali theme ne mogu da posaljem a ranije na 6630 imao sam jedan program on je i theme slao ali zboravio sam kako se zove.
[ Pici man @ 02.05.2007. 22:55 ] @
Ja trenutno koristim X-plore koga spomenu i -V-O-Y-A-G-E-R- i prezadovoljan sam - šalje instalacione fajlove bez ikakvih problema pa bile aplikacije, igrice, teme ili java fajlovi ....
Pre ove spomenute aplikacije sam koristio(i dalje je imam instaliranu naravno) Lonely.Cat.Games.ProfiMail uz koji dolazi u paketu aplikacija ProfiExplorerkoja takodje šalje sve instalacione fajlove kao i X-Plore koga je spomenuo Voyager.

To da već instaliranu aplikaciju iz telefona pošalješ nekome mogu da obave u nekom slabijem procentu aplikacije tipa:
-Biscompute.InstantSis.v2.10
-Biscompute.InstantMe.v2.0