[ CIH @ 05.05.2007. 11:17 ] @
Namestio sam psyBNC radi sve, away, ostaje na kanalu, sve radi sveee, ali ne radi Vhost nemogu da namestim nikako. ako neko zna neka ispise ceo postupak za postavljanje vhosta, mislim na komnde mada ja sam ukucao /bvhost i.ime.hosta. ali nece da radi.

Unapred sam Vam zahvalan.
[ Darko Pipic @ 05.05.2007. 17:24 ] @
Da li si proverio da li uopste imas mogucnosti za vhost ? Taj shell nalog na kome drzish psybnc...
[ fade @ 05.05.2007. 18:37 ] @
Jako, skroz jako...
No, da predjemo na posao, Prvo vidis da li ti server dozvolja da da stavis reverse dns, ako je moguce ,onda odes na www.afraid.org, registrujes se i dodas subdomain tipa A koji pokazuje na ip tvog shella npr fade.leet.shells.com pokazuje na 66.134.264.12, i onda bi kada uradis dns resolving tog domaina trebao dobiti ip. To je lako.Onda treba na shellu podesiti bind da bi ti radio reverse dns. Posto je to malo komplikovanije, predlazem koristis gbindadmin, ali mislim da ne postoji verzija za windows,jer pretpostavljam da koristis isti, u tom slucaju, ili install linux ,ili podesi bind rucno,u svakom slucaju sve najbolje,ali mislim da ti nece uspeti nista od toga,jer ti isp verovatno ne daje reverse.