[ Vole Domu @ 06.05.2007. 12:26 ] @
Dobio sam ovaj player na poklon, i stvar je sledeca...
ima 1 GB
na pakovanju pise Mp3/Mp4 player a ovo nema ni display (koliko znam Mp4 je videoformat)....
izgleda kao Ipod Shuffle,, i u uputstvu pise Mp3 Shuffle
(a uputstvo je pisano pravim Engrish kineskimengleskim sa recenicama tipa "Status light is lisght" i "Keep away from sources of liquids")
dakle kuciste mu je isto kao Ipod, i nazad ima On\Off prekidac koji ima tri polozaja, na ipodu to su OFF ON sa Shuffle i ON bez Shuffle...

i sad ide glavni deo price, g**** koje se zove Mp3Shuffle NEMA SHUFFLE funkciju......
ima jednu OFF i dve ON pozicije !?!?
i svaki put kad ga ugasis i upalis on kerce od pocetka liste koju si napravio.
posto me mrzi svaki put da shaltam po pedeset pesama, a i kvalitet zvuka je krsh, najverovatnije cu ga koristiti kao Flash memoriju....

Moje pitanje je ustvari da li ja mogu negde da nadjem Firmware upgrade za ovo chudo ili da se oprostim od toga...
i da li bih mogao da mozda nabavim neki firmware za Ipod i da ga roknem na ovaj plejer
ili da se oprostim od toga...
inace google izbacuje samo nase firme koje ga proddaju kada se ukuca "Mp3 Player Premium M377 S"
[ Vole Domu @ 06.05.2007. 23:56 ] @
i onda sam drndao nesto oko firmwarea
i iskljuci mi se komp usred firmware update-a
i sad ne radi nista....
sad mogu stvarno da se oprostim

ne pali se
ne prepoznaje ga windows


jel zna neko da li bih mogao nekako da ga vratim,
ili abrem da ga formatiram da ostane kao Flash memorija????

bas sam se smorio oko ovoga

ko hoce shuffle izgubi iz vrece
:)
[ Backy @ 07.05.2007. 07:42 ] @
teoretski, neko bi na programatoru mogao da ti učita originalni firmware i ti bi imao tvoj fleš sa dugmićima :)

ali tu ima više problema:
-naći originalni fw
-naći nekog sa programatorom za nestrandardne eprome
-otvoriti plejer bez uništavanja itd...

kaži mi samo zašto ti se komp ugasio u toku apdejta?
[ Vole Domu @ 08.05.2007. 14:24 ] @
znaci otprilike mogu da se oprostim...
e sad ja imam CD koji ima na sebi neki firmware update tool,
a znam i otprilike nesto da je u pitanju MSCN SigmaTel....

pa actually burazer ga je ischupao usred firmware update-a...
pa mi bilo malo glupo da kazem :)

anywayz, koliko bi kostala ta opravka i to, pod uslovom da je moguce?
[ Backy @ 09.05.2007. 00:00 ] @
za mp3 plejere sa kojima sam ja imao iskustva, popravka se svodi na sledeće: ako je u garanciji, daće ti drugi a tvoj će pred tobom da bace u đubre... u pitanju su stlab plejeri tako da nisu totalno no name (iako spadaju u s1mp3 plejere)

cd ti ništa ne vredi, jer je on obično vezan za originalni firmware i sa ostalima radi slabo do nikako...
[ Vole Domu @ 16.05.2007. 19:33 ] @
e ovako
nasao sam uvoznika za ovu firmu
zove se Alti
[nadam se da ovo ne spada pod reklamu]
i nalazi se u Dusana Vukasovica negde na NBGDu

tamo su mi uzeli to i rekli da se javim krajem nedelje da ce mozda biti nesto....

eto krajem nedelje cu javiti da li sam uradio nesto
da zna jos neko ako mu se desi slicno da ne mora da ide cak tamo....
[ Vole Domu @ 18.05.2007. 17:18 ] @
Citat:
Backy: za mp3 plejere sa kojima sam ja imao iskustva, popravka se svodi na sledeće: ako je u garanciji, daće ti drugi a tvoj će pred tobom da bace u đubre... u pitanju su stlab plejeri tako da nisu totalno no name (iako spadaju u s1mp3 plejere)

cd ti ništa ne vredi, jer je on obično vezan za originalni firmware i sa ostalima radi slabo do nikako...


rece backy i tako i bi,
hvala na pomoci!



danas sam ih zvao i rekli su mi da dodjem samo da pokupim dace mi novi plejer

a kad sam ga odneo nisam imao ni racun ni nista


ako nekome treba info oko firme neka se javi na PP

[ SenkaZ @ 25.07.2007. 21:54 ] @
Imam MS Industrial Magic MP404 Player
Pao je sa stola i prestao da radi. Zapravo, ukljucila sam ga na punjac i onda je normalno poceo da radi. Ostavila sam ga par sati i kad sam ga ponovo ukljucila nije reagovao. Da li uopste postoji mogucnost da se popravi i da li iko moze da mi kaze ko to popravlja?
Hvala unapred.