[ pexilaik @ 07.05.2007. 13:27 ] @
ja sam zaista laik tako da vas molim da se ne ljutite sto bas nista ne znam.hvala.imam tri pitanja.iako sam puno puta gledao poruke vezane za moje pitanje na ovom forumu ,nista mi nije jasno za to moram da pitam ponovo:
1)da li je ikako moguce locirati gde se mobilni pretplatnik nalazi a da to ne bude putem ortak lokatora
2)da li pripejd korisnicima mogu da se daju listinzi tel.razgovora
3)da li u beogradu postoji mesto gde moze da se sa telefona vrate obrisane poruke i pozivi
unapred hvala svima
[ momsab @ 07.05.2007. 19:10 ] @
1) da. to si mogao saznati u starijim temama (objasnjenje za narod: samo uz sudski nalog)
2) ne kod ovih u Srbiji, koliko znam
3) ne znam
[ calexx @ 07.05.2007. 21:52 ] @
2) Na Telenor sajtu piše ovo a na MTS nisam mogao da provalim da li se odnosi i na pripejd ili ne
Citat:
Opcije koje su na raspolaganju u okviru dela portala pod nazivom Vaš račun za pre paid korisnike su:

* Stanje računa - Ova opcija Vam omogućava on-line uvid u trenutno stanje na Vašem računu.
* Specifikacija poziva - Prikazuje govorne pozive, GPRS konekcije, SMS i MMS poruke ostvarene sa određenog pretplatničkog broja u toku izabranog meseca.
[ Dejan Krstic @ 08.05.2007. 07:43 ] @
@momsab

Samo ti je jedan odgovor tacan.... nije dovoljno ni za sesticu :)

LM, listing je moguce izdati pre paid korisnicima Telenor mreze.


3) Na ovo ne zelim ponovo da odgovaram posto sam vec jednom na ovom forumu dao veoma detaljno objasnjenje na ovu temu ali mogu samo da kazem da je moguce ali samo pod uslovom da se na to mesto u memoriji (govorimo o telefonu) nije zapisalo nista drugo u medjuvremenu.