[ jadro2706 @ 09.05.2007. 13:31 ] @
Dali ste vi za mnogobrojnu porodicu ili ne,dali imate mnogo djece.
Zanima me vase misljenje(dal da vadim il nevadim;-)
[ Java Beograd @ 09.05.2007. 13:59 ] @
Polako, polako ... Koliko vidim, daleko si ti od mnogobrojne porodice. Počinje se sa jednim, pa ako ti se dopadne onda drugo dete, pa ako ti se i dalje dopada - treće dete, pa ko preživi, a 'oće još on napravi i četvrto ! Jako su retki oni koji idu dalje.
[ jadro2706 @ 09.05.2007. 14:07 ] @
ja imam tri sestre i jednog brata,a sam imam jedno dijete planiramo jos dosta.
a vi svi ostali
[ neca @ 09.05.2007. 14:14 ] @
ako ne budem obezbedio uslove da mi i jedno dete zivi normalno, da bude obucheno i da mu nista ne fali u zivotu, necu ni da ga pravim...a ako budem obezbedio uslove..nece mi biti tesko ni da skokam ceo fudbalski tim :)
[ eluv @ 09.05.2007. 14:34 ] @
Budes li cekao da mu sve to obezbijedis, cekaces jaaaaako dugo... Uvijek nesto fali :-)
Inace, djeca su mnogo manji potrosaci nego recimo auto, a svi ga vozimo zar ne...

BTW, imam 3 sina :-)


Poz

P.S. Tema je na pogresnom mjestu
[ Java Beograd @ 09.05.2007. 15:43 ] @
Za decu je potrebna ljubav, a ne uslovi.
[ _djevojka_ @ 09.05.2007. 16:43 ] @
Citat:
jadro2706: Zanima me vase misljenje(dal da vadim il nevadim;-)

Da nas ne pitas malo previse? Kao da mi ucestvujemo, a ne ti. Mislim, wtf, taman mislis da se pojavila neka vr' glupost na MZ, kad nesto drugo dodje. :)

Citat:
neca: ...nece mi biti tesko ni da skokam ceo fudbalski tim :)

Naravno da nece, kad neces nositi nijednu bebu. :)
[ neca @ 09.05.2007. 23:26 ] @
@eluv
moja politika zivota je jebeno komplikovana :) mozda se i predomislim u nekom trenutku pa promenim politiku...ali misilm da je skroz normalno da razmisljam da prvo skucim samog sebe, pa da se skucim sa zhenom pa tek onda da krkam decu :) mada....mozda ja i gresim :) ko zna ,vidis...Java Beograd kaze da je za decu potrebna ljubav...ali ja mislim da se od ljubavi ne zhivi :) i da, uz duzno postovanje prema romima, nemam zelju da skrkam 10 komada i da mi idu pocepani u skolu i da mislim svako jutro sta ce da jedu i da li cu moci da ih posaljem na ekskurziju ili tako nesto..
a ti _djevojka_ ponasas se kao da ne znas koliko se musko preznoji dok skrka jedno (makar ga skrkao i u kondom)...ne omalozavaj musko drustvo :)
[ milanche @ 10.05.2007. 06:36 ] @
Najbolji odgovor na ovo pitanje sam dobio od jedne Urugvajke koja je sa srednjom strucnom spremom i jednom
cerkom (muz ih je ostavio odavno) zapucala u USA i radila samnom u istoj firmi.

Na pauzi smo pricali o troskovima zivota i slicno, i primetim da je prilicno hrabra i uspesna kad sama sa skromnom
platom gaji dete.

Rekla mi je ovo: "Svako dete dolazi na svet sa svojom veknom hleba pod miskom" - drugim recima, sve sto roditelj treba da
uradi je da mu pruzi roditeljsku ljubav i sve drugo najbolje sto moze u zivotu. Sve ostalo materijalne prirode se na neku
foru skocka.

[ Java Beograd @ 10.05.2007. 11:14 ] @
@neca
Otprilike sam ovako nešto 'teo da kažem, kako je Milanče opisao. Ne živi se od ljubavi, naravno, ali jadan je život bez ljubavi, a još jadnija deca bez ljubavi. Dakle, i za jedno dete je potrebna ljubav, a kamoli za više njih. Ipak je 10-toro gladinh i pocepanih totalni ekstrem. Svakako nisam zagovornih toga.