[ _nino_ @ 10.05.2007. 18:24 ] @
pozdrav,

prebacivao sam jedan sajt kod sebe na hosting, medjutim od tada oni imaju problema sa mailovima.
mailovi im kasne par sati, nekad cak dan ili dva, a preko webmaila ih primjau najnormalnije.
postavke za outlook su u redu.
sta sam mogao pogrijesiti i u cemu bi mogao biti problem.
[ Miroslav Strugarevic @ 10.05.2007. 21:41 ] @
Meni nije jasno kako to misliš da mailovi kasne ako se proveravaju preko nekog mail klijenta, a preko webmail-a stižu na vreme. Ako je mail stigao u korisnikov mailbox onda je on raspoloživ za preuzimanje. Potpuno je nebitno da li korisnik čita preko webmail-a ili koristi neki drugi mail klijent?
[ kebic @ 12.05.2007. 13:19 ] @
Druze samo trazi da stari provajder obrise nalog za taj sajt sa svojih servera i problem je resen.


Pozz
[ _nino_ @ 14.05.2007. 10:04 ] @
pa ni meni to nije jasno, na webmail dodje najnormalnije, a ne moze da prodje kroz outlook.
nadam se da je do ovog brisanja naloga sa starog servera, odmah cu da pokusam to da rijesim.
i jos jedno pitanje mogu li fajlu sa starim mejlovima outlook expresa da nekako prebacim u microsoft outlook i hoce li mi stari mejlovi biti na raspologanju.

hvala i pozz
[ _nino_ @ 14.05.2007. 10:15 ] @
zvao starog provajdera i rekli su mi da su izbrisali stari nalog i da nije do toga .........
[ Zeljko Mitrovic @ 14.05.2007. 16:10 ] @
Daj nam adresu tog sajta. Vjerovatno se DNS nije jos uvek propagirao kod ISP-a od tvojih klijenata.