[ nenad2007 @ 11.05.2007. 10:40 ] @
kako mogu da izcistim memoriju telefona a de ne ostetim simbian? sta smem da obrisem a sta ne?
instalirao sam dosta programa koje sada ne mogu da izbacim a na mem. telefona mi je ostalo 1.5 mb od 10
i sada hocu da to izbrisem ali ne znam kako...
[ Pici man @ 16.05.2007. 16:36 ] @
Uporan si nema šta.... mislim da sam ovo pitanje video na gomili mesta, dobio si odgovor i nikada nisi zadovoljan.

Evo ponovo uputstva!
Telefon možeš formatirati na dva načina:

1. Kompletni(softverski format) *#7370# (svi brojevi telefona koji se nalaze na istom ce biti izbrisani kao i svi setinzi i parametri GPRS I MMS) ... telefon se vrati u stanje u kojem je bio kao kad je izvadjen iz kutije!
2. Softverski format ili ti "stonoga reset": drzis pritisnute zeleni taster, zvezdicu i 3 i onda upalis telefon.
Tastere ne pustas dok ti se na telefonu ne ispise formating ... telefon se vrati u stanje u kojem je bio kao kad je izvadjen iz kutije.
Kod novijih modela može da se desi ili da ova metoda ne proradi ili se sve odradi tako brzo da se i ne primeti tj., ne ispiše "formatting" na ekranu iako je telefon formatiran!


Edit ja i ne primetih duplu temu jer jedna već postoji pokrenuta od istog ovog autora -> http://www.elitesecurity.org/t...ji-sve-vraca-na-pocetno-stanje
Čemu još jedna?!?
[ lemiar @ 20.01.2009. 14:53 ] @
Da li postoji neki program za ciscenje telefona (samo nepotrebnih fajlova instalirao sam razne gluposti i brisao)
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 20.01.2009. 16:04 ] @
Samo format