[ DJ CYBER @ 11.05.2007. 11:59 ] @
U mogucnosti sam da nabavim povoljno treo 650,ali postoji problem,nema usb kabl.Posto sam imao pre toga treo 600 i kabl sa njim,interesuje me da li sinhronizacija moze da se radi preko bluetooth veze..Pretpostavljam da moze,posto sam sa nokijinim tel to radio bez problema,ali...Ima li neko neka iskustva sa ovim?Hvala.
[ JankoNIS @ 18.05.2007. 17:32 ] @
Moze preko bluetootha, bez problema. Koliko kosta taj jeftini Treo 650?
[ nmilosev @ 19.05.2007. 12:22 ] @
Nisam uopšte video ovu temu!
Naravno, moguće je raditi sync preko BT-a, uputstva za podešavanja traži na Google, ima i na gadgeteer a imaš i ovde neka mada čini mi se da nema za 650 (slična su sva, probaj)...

Pozdrav.
[ DJ CYBER @ 22.05.2007. 11:43 ] @
ok,hvala.Povoljno je,jer mogu da ga menjam za nokiju e50 uz neku minimalnu doplatu,Coveku ne treba takav telefon i hoce nesto manje komplikaovano.Doduse,ni ovaj nije bas jednostavan,ali u sustini mu treba manji fon.Pozdrav.
[ dmetod @ 10.10.2007. 23:00 ] @
Posedujem Treo 650 i jedino na taj nacin radim sinhronizaciju sa laptopom. Kada instaliras Palm desktop i Hotsynch manager imaces ikonicu u tray u za sinhronizaciju i odaberes opciju Local sa glavnog menija (desni klik na tray ikonicu za sinhronizaciju). U Setup opciji (koju takodje dobijas desnim klikom na tray hotsynch ikonicu) na tabu Local odaberes port (predhodno moras instalirati bluetooth serial port) koji si dodelio bluetooth uredjaju. Nadam se da sam bio od pomoci.