[ neddim @ 11.05.2007. 18:49 ] @
Evo drugovi, sa Vas obavjestim kao dobra vila.
Paypal je poceo sa radom i u Bosni i Hercegovini kao i u Hrvatskoj.
Nakon ogromnog znojenja, potpisivanja peticija, napokon je i nasa zemlja ugledala svijetlo dana sto se koristenja paypala tice.
U samom pocetku, necete moci placati preko paypala, nego samo primati novac i donacije.
Nedim

Evo pregleda zemalja koje imaju mogucnost koristenja Paypal-a
https://www.paypal.com/cgi-bin...roved-signup-countries-outside
[ network1 @ 12.05.2007. 08:58 ] @
Ima li kakvih informacija kad se ocekuje da ce proraditi u punom kapacitetu za BiH? Ovo do sad mi ne znaci puno, jer nemam nikog ko bi mi slao pare iz inostranstva ;)
[ smfilip @ 12.05.2007. 09:43 ] @
mislim da je bas suprotno,da ce moci samo da se salje novac,ali ne i da se prima,ali ne znam...
[ Thetaworld @ 12.05.2007. 13:18 ] @
Upravo tako, moguće je samo primiti Paypal. Nije moguće dobiti novac iz Paypala na svoj bankovni račun.

Moguće je koristiti kreditnu karticu da pošaljete nekome Paypal vrijednost ili da koristite US bazirani bankovni račun.

Ali ko ima US bazirani bankovni račun onda može da otvori i Paypal lako sa US adresom i da na taj račun vadi novac iz Paypala. Kome treba takva usluga, možemo da obezbjedimo.
[ OffShore @ 12.05.2007. 21:10 ] @
moguce je koristiti kompletnu uslugu, upravo am verifikovao adresu (preko CC )
http://paypalbosna.com/
[ epitaph @ 13.05.2007. 09:22 ] @
Citat:
neddim:
Nakon ogromnog znojenja, potpisivanja peticija, napokon je i nasa zemlja ugledala svijetlo dana sto se koristenja paypala tice.


Kakve peticije i znojenje, primljene su sve zemlje iz okruzenja sem Srbije. Nema to veze sa kojekakvim peticijama. I na pocetku je moguce samo slati novac, da si pogledao link koji postovao, znao bi.
[ neddim @ 22.05.2007. 12:43 ] @
Izvini, ali mi smo za PayPal do sada poslali mnogo peticija potpisanih od strane webmastera i ljudi su uvjek obecavali da ce nesto npoduzeti oko toga.
Nije sada uopste ni bitno kako je i zasto, bitno je da hvala bogu radi i kod nas.
BTW, ni Srbija ni Crna gora nisu na spisku.
Nesto se nagadja oko januara da ce i Srbija da udje !!!

Jedno nevezano pitanje:
Imali li Srbija IBAN ?
[ epitaph @ 22.05.2007. 15:02 ] @
Doslo je vrijeme da Makedonija, BiH i Albanija ulete i to je to... Malo politika, malo ekonomija...
Citat:
Nije sada uopste ni bitno kako je i zasto, bitno je da hvala bogu radi i kod nas.

Slazem se!
[ ton_majstor @ 22.05.2007. 16:49 ] @
Citat:
Imali li Srbija IBAN ?


Srbija je praktično "banovana", zasada... iako ima 8 miliona stanovnika. Polako, ukapiraće KOLIKO je ovo tržište...

Pozdrav!
[ SlavenR @ 23.05.2007. 09:04 ] @
Citat:
Jedno nevezano pitanje:
Imali li Srbija IBAN ?


Naravno da ima.

[ inzenjer2005 @ 05.09.2007. 18:22 ] @
Da li se menja ili nestaje "Sending Limit" na PayPal nalogu kada ga verifikujete sa karticom iz Bosne? Kako da dobijem Visa karticu u nekoj bosanskoj banci da se vodi na neku adresu u Bosni, kad ja zivim u Srbiji, a znam da PayPal proverava i adresu na koju je registrovana kartica?