[ thorne_s @ 12.05.2007. 20:22 ] @
ne znam da li je ovo vec neko pitao,ako jeste izvinjavam se:)
gde da nadjem ovaj msn polygamy free download??? skinuo sam neki i radio super ali sada nece,kao nesto isteklo vreme za besplatno koristenje.jel ima negde free :)i ako da gde?
hvala unaprijed
[ Flash411 @ 12.05.2007. 21:45 ] @
Taj program nije besplatan,dobije se 30 dana trial,i onda se mora kupiti.
O drugim opcijama se ne moze pricati na ovim forumima.
[ Masamunea @ 12.05.2007. 22:46 ] @
http://apatch.org/downloads.php probaj sa ovim dugo nisam koristio, al mislim da je besplatno bar je pre bilo
[ Nenad Vranjanac @ 13.05.2007. 13:29 ] @
polygamy nije program, vec samo vrsta podesavanja messengera. ima puno drugih programa koji mogu to da urade a besplatni su. jedan od njih je i a-patch, ali zadnji put kad sam ga probao, nije radio na novoj verziji messengera.

probaj messpatch umesto toga.
ili messenger plus koji daje jos vise dodatnih opcija.
[ notordinary @ 25.06.2007. 17:10 ] @
Imam isti problem kao na ovoj temi : http://www.elitesecurity.org/t264875-MSN-stalno-izbacuje
Instaliran je msn 8.1. Kasnije instaliram msn polygamy kao probnu verziju i bio je ok jedno vrijeme. nakon toga probnog perioda počeo je izbacivati nekontrolirano (čak i kada nije msn upaljen) neke prozorčiće u kojima je prvo govorio koliko dana do isateka i da se trebam registrirati. Sada je isteklo i svaki put izbacuje prozor u kojem kaže da je isteklo korištenje msn-a i da ili registriram se ili izbrišem. Ja pobrišem sve što ima veze (koliko vidim) s msn. Instaliram ponovno preko oficijelne stranice i opet i opet isto.
Svaki put kada iskoči to što mi kaže da pobrišem sadržaj msn on mi i ugasi automatski msn.Postavio je ovu stranicu za home http://www.msncontentplus.cn/FreeRegister.php
Izluđuje me!!!

Znači ne mogu ignorirati nikako te poruke.One mi miniraju messenger.

I znači ne mogu ga izbrisati pa ponovno instalirati.

Ne trebam ni govoriti što se zamrzne sve u tom trenu, ništa što sam otvorila ne mogu ni ugasiti.Totalna blokada by messenger.
Evo gledam u control panelu ali ne pronalazim ništa sličnog naziva, ništa više što bi moglo da šalje te prozorčiće(kako ako sam poligamy deinstalirala?).

Šta da radim?:S


[ notordinary @ 25.06.2007. 17:32 ] @
Ovako to izgleda i neprestano su tu...nemoguće ih je ugasiti.Samo se smjenjuju.



[ Nenad Vranjanac @ 25.06.2007. 22:51 ] @
pa sad... za pocetak procitaj temu. postoje mnogo bolja resenja od cont+ koja ne prave takve probleme.

potpuno ga deinstaliraj, i nemoj vise da ga instaliras. a zatim skeniraj nekim antivirusom i dodatno programom spybot. ako se stvar resi super, ako ne- trebace ti ili neko iskusniji da prcka po registriju, ili najbolje kompletna reinstalacija win xpa.
[ Masamunea @ 25.06.2007. 23:18 ] @
Odgovor je negde u Windows folderu, secam se da mi je prebalo dosta vremena da nadjem sta da izbrisem, pogledaj i u start up programima Srecno. Ah da, da si uradio ono sto sam ti ja reko i instaliro onaj besplatni patch ovo se ne bi desilo